Žite konečne svoje sny!

Chcete sa každý deň prebúdzať s radosťou? Chcete žiť život, po akom túžite? Aj vy môžete žiť život svojich snov. Nebojte sa pripustiť si túto možnosť.

Možno sa niekedy cítite, akoby vám život unikal pomedzi prsty a neviete, čo s tým urobiť. Vidíte, že sa váš život uberá smerom, ktorým nechcete ísť. Necítite súlad medzi tým, čo by ste v živote chceli a tým, aký život žijete. Urobte niečo pre seba a začnite vedome vytvárať svoj vlastný život! Zamyslite sa, čo v živote skutočne chcete. Aký život túžite žiť? Aké sny, vízie a ciele máte? Čo by ste chceli mať, čo zažívať a ako sa cíti? Našimi cieľmi nemusia byť len hmotné veci. Dôležité je mať vo svojom živote rovnováhu vo všetkých oblastiach.

Žite konečne svoje sny!

Praktické cvičenia

Vďaka knihe MY BIG VISION BOOK sa naučíte, ako si klásť správne otázky, aby ste identifikovali svoje skutočné sny a ciele. Prevedie vás praktickými cvičeniami, ktoré vás posunú vpred k splneniu vašich snov. Ukáže vám konkrétne postupy, aby ste svoje sny a ciele mali nielen v hlave, ale ich aj zrealizovali. Táto praktická motivačná kniha by mala byť súčasťou každej knižnice a pracovným nástrojom ľudí, ktorí túžia po reálnom dosahovaní svojich vysnívaných cieľov.

Žite konečne svoje sny!

Vytvoríte si vedome svoj život

Kniha vám ukáže „ako“, vysvetlí „kvôli čomu“ si ciele dávať a poskytne vám aj dostatočný priestor na svojich snoch a cieľoch kreatívne pracovať. Môžete si do nej nalepovať obrázky, kresliť, písať výstižné slová a myšlienky. Všetko to, čo vaše sny pre vás znamenajú a čo vo vás evokujú. Preto ak vo svojom živote stagnujete alebo nenapredujete tak, ako by ste chceli, táto kniha je pre vás tá pravá. Pomôže vám vedome si vytvárať svoj vlastný život. Kniha je vhodná pre ľudí, ktorí hľadajú spôsoby, ako nájsť motiváciu a ako napredovať. Tiež je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú radi osobný rozvoj a chcú od života viac.

Žite konečne svoje sny!

„Iba ak vieme, kam smerujeme, dostaneme sa tam, kam chceme.“

Kniha je napísaná zrozumiteľne a s ľahkosťou, aby sa dobre čítala. Prívetivá grafika v knihe umocňuje vizuálny zážitok, ktorý vzbudzuje chuť znovu a znovu knihu otvoriť a pracovať s ňou. Motivačné citáty, ktorými je kniha obohatená, vás pri jej listovaní potešia a inšpirujú.

Žite konečne svoje sny!

Čo vďaka knihe získate:

  • Návod na to, ako si svoje sny a ciele vytvoriť.
  • Pochopíte, ako si svoje sny a ciele stanoviť, aké otázky si pri ich vytváraní klásť.
  • Ujasníte si, či vaše sny a ciele sú skutočne vaše a nielen prevzaté z vášho okolia.
  • Uvedomíte si, kto ste a čo chcete vo svojom živote dosiahnuť.
  • Ujasníte si svoje životné hodnoty a priority.
  • Prekonáte svoje strachy a obavy z vytvárania svojich cieľov.
  • Získate chuť si svoje sny a ciele zadefinovať a vytvoriť.
  • Zistíte, že nielen hmotné veci môžu byť snami a cieľmi.
  • Získate chuť sa pustiť do zrealizovania svojich snov.

Povedali o knihe:

Alica Priečinská, majiteľka firmy: Veľmi dobrá a zaujímavá kniha. Množstvo inšpiratívnych rád a krásnych a múdrych myšlienok na jednom mieste, ktoré nás môžu posunúť vpred. Ich používaním si môžeme začať uvedomovať, kto sme a čo chceme vo svojom živote dosiahnuť. Veľmi sa mi páči tá časť o prekonávaní strachu a partnerstve, to asi rieši každý jeden z nás. No vôbec si neuvedomujeme, ako funguje náš mozog a aké vzorce sme prebrali od našich rodičov. Až potom si to začneme všímať a začneme chcieť niečo s tým robiť. Výborná motivačná kniha, s ktorou baví pracovať.

Kniha vyšla vo vydavateľstve:  PLUTOS COMPANY, s.r.o. 

O autoroch:

Optimisti a zástancovia pozitívneho myslenia, milovníci osobného rozvoja a napredovania. Autorka má svoj blog www.danielarau.sk, kde píše inšpiratívne a motivačné články. Je veľký fanúšik jogy, psychológie a ďalších aktivít prebúdzajúcich telo a myseľ. Pracovala v riadiacich funkciách viacerých slovenských firiem, až keď ju hlas jej srdca priviedol k osobnému rozvoju. Cesta za splnením veľkého sna ju doviedla k profesionálnym kurzom koučingu. Stala sa medzinárodne certifikovaným koučom NLP. 

V roku 2010 spolu s manželom založila firmu, ktorá sa stala úspešnou. V roku 2015 založili aj vlastné vydavateľstvo PLUTOS COMPANY, ktoré sa venuje vydávaniu literatúry, ktorá prináša ľuďom kľúč k ich premene. V roku 2015 vydali rodovú knihu „Kronika života“, ktorá pomáha ľuďom odovzdať svoj zaujímavý životný príbeh ďalším generáciám. Ako rodičia dvoch školopovinných detí vydali v roku 2016 kuchársku knihu „Zdravé desiate nielen pre deti“. Vďaka svojej vášni pre zdravý životný štýl v roku 2016 ako spoluautori vydali ešte jednu kuchársku knihu „Kváskovanie – Recepty z kvásku“, ktorá sa na knižnom trhu okamžite stala bestsellerom. Pokračovanie tejto knihy „Kváskovanie 2 – Poklady z vašich kuchýň“, ktoré vydali v roku 2017, dokonca získalo ocenenie 3. miesto ako TOP kniha roku 2017 v kategórii Životný štýl.

Súťaž:

Keďže chceme, aby ste žili svoje sny, ponúkame dvom z vás tohto praktického sprievodcu. Stačí, ak na adresu hinkova.andrea@juven.sk, napíšete svoj najväčší sen. Dvoch z vás vyžrebujeme.