Nedajte smädu šancu a užívajte si leto plné sviežosti s ľadovým čajom TEEKANNE Ice Tea!

Čisto prírodný nápoj neobsahuje žiadne cukry, žiadne kalórie ani umelé farbivá, a napriek tomu má úžasnú ovocnú chuť, ktorá vás nadchne. Príjemný ľadový čaj v praktickej 0,5-litrovej fľaši si môžete vybrať vo variante s broskyňou, s granátovým jablkom alebo sviežim citrónom.

Plná ovocná chuť a povzbudenie v podobe kvalitného čaju poteší všetkých, ktorí sa chcú vyhýbať sladeným nápojom, ktoré sú plné zbytočných cukrov, a zároveň by si pitie čistej vody radi spestrili niečím zaujímavejším.

TEEKANNE Ice Tea Peach v sebe spája čierny čaj a výbornú broskyňovú šťavu. Nezameniteľnú chuť broskyne pocítite aj v dúšku TEEKANNE Ice Tea Pomegranate & Peach, kde sa šťavnatá broskyňa stretáva so sladkokyslým granátovým jablkom, v harmónii s ovocno-bylinným čajom. Tretí variant tvorí nadčasové spojenie čierneho čaju a citrónovej šťavy TEEKANNE Ice Tea Lemon, ktoré vás poteší silným čiernym čajom s úžasne osviežujúcim citrónom.

Všetky ľadové čaje si môžete vychutnať ľadovo vychladené v pohodlí domova, výborne chutia ale aj v práci, na cestách alebo na letných výletoch.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte https://www.teekanne.sk/ Ovocné čaje TEEKANNE Fresh Ice Tea môžete kúpiť za cenu 1,25 EUR.