Kyselina citrónová v MAXI balení poteší všetkých milovníkov domáceho zavárania a ekologického upratovania bez chémie.  Vďaka vegánskemu výrobku vyčarujete totiž nielen skvelé pochutiny, ale odstránite aj vodný kameň z domácich spotrebičov.

Neváhajte a vyskúšajte aj vy super schopnosti všestrannej Kyseliny citrónovej Dr. Oetker. Odštartujte želírovaciu sezónu na plné obrátky so skvelou novinkou, ktorá prichádza s 80 g MAXI balením a s praktickým „zip-lock“ uzáverom – pre opätovné uzatváranie obalu a tiež jednoduché skladovanie. Kyselina citrónová je ekologickým a všestranným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj počas letnej sezóny, kedy má nenahraditeľnú úlohou pri príprave domácich sirupov, džemov, marmelád a želé.

Výborne podporuje želírovací proces, zvýrazňuje chuť ovocia a zeleniny. Vďaka jemne mletému a sypkému zloženiu bez hrudiek môžete kyselinu citrónovú tiež použiť ako náhradu octu pri konzervovaní zeleniny. Možno ju použiť aj na šaláty, kompóty alebo ochutenie nápojov. Jej ďalšou výhodou je ľahká stráviteľnosť, čo ocenia hlavne spotrebitelia s citlivejším žalúdkom. Vysokokvalitná surovina pochádza od dodávateľov z Európskej únie. Nečakajte na letné zaváranie, doprajte si túto ingredienciu už teraz a po celý rok!