Ak si chcete dopriať chutné raňajky alebo rýchly a zdravý „snack“ v práci, ovsené kaše sú na to ako stvorené. Potešte svoje chuťové poháriky trendy novinkou!

Vďaka ovsenej kaši bez laktózy banán a chia Dr. Oetker získate potrebnú energiu a bezpochyby aj väčšiu chuť do práce. Dokonale vyvážená chuť celozrnných ovsených vločiek, banánu a chia semienok poteší nielen váš apetít, ale aj vitalitu. Doprajte si skutočný chuťový zážitok vďaka trendy novinke – Ovsená kaša bez laktózy Banán a chia Dr. Oetker. Nechajte sa rozmaznávať prvotriednou kvalitou ovsených vločiek a lahodným spojením banánu a chia semiačok, so zníženým obsahom cukru.  Novinka je určená pre všetkých nadšencov, ktorí preferujú zdravý životný štýl a funkčné potraviny bez obsahu potenciálnych alergénov.

Ovsené vločky obsahujú beta-glukány, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Chia semienka obsahujú horčík, draslík, železo, vápnik, omega-3 nasýtené mastné kyseliny a ďalšie zdraviu prospešné látky. Jedzte zdravo a žite zdravo s Dr. Oetker! Praktické „jednoporciové“ balenie umožňuje mať ovsenú kašu kedykoľvek poruke – či už ako rýchle raňajky doma, alebo desiatu v práci. Stačí 150 ml horúcej vody, zamiešať a výborný dezert je pripravený. Vyskúšajte kombinovať s čerstvým banánom, orechmi a javorovým sirupom. Fantázii sa medze nekladú. Prajeme vám dobrú chuť!