Viete, že imunitu ovplyvňuje nielen fyzická námaha, ale aj stres a psychické napätie? Ak začnete pociťovať únavu, vaše horné dýchacie cesty sú oslabené a imunita dostáva zabrať, vtedy je čas siahnuť po Wobenzyme. Ako inak vám ešte dokáže pomôcť voľnopredajný liek Wobenzym? Prečítajte si článok.

Čo je Wobenzym a čo obsahuje?
Wobenzym je silný doplnok stravy, ktorý obsahuje rovnaké prírodné tráviace enzýmy, ktoré telo používa na rozkladanie bielkovín z potravy, ako aj ovocné enzýmy bromelaín a papain a antioxidantový rutín.

Enzýmy sú látky štiepiace bielkoviny a sú schopné posilniť obranyschopnosť nášho organizmu. Vedia účinne zmierniť zápaly, opuchy a rozpustiť krvné zrazeniny.

Ako Wobenzym funguje?
Enzýmy prírodného rázu, ktoré sú vo Wobenzyme, neútočia proti prejavom alebo pôvodcom ochorenia, ale rovno mobilizujú obranný systém tela, aby si naša imunita dokázala s chorobou poradiť aj sama bez pomoci liekov. Milióny ľudí ho užívajú už vyše štyridsať rokov, aby znížili svoju chronickú bolesť, kontrolovali zápal a urýchlili proces hojenia či zlepšili svoju imunitu.

Kedy siahnuť po Wobenzyme?
Wobenzym je nápomocný pri viacerých zdravotných ťažkostiach, ale mnohí ho užívajú v čase chrípky ako prevenciu a účinné posilnenie imunity.

Wobenzym vám pomôže s týmito ťažkosťami:

  • poúrazové opuchy a zápalové a pooperačné stavy v chirurgii
  • opuchy spôsobené poruchou odtoku lymfy
  • fibrocystická mastopatia
  • potrombotický syndróm dolných končatín a zápaly povrchových žíl
  • na choroby spôsobené imunokomplexami
  • na chronické a recidivujúce zápaly

Ako Wobenzym užívať?
Užívajte liek Wobenzym presne podľa rád vášho lekára alebo lekárnika či lekára. Podľa typu a akútnosti choroby sa liečba zvyčajne zahajuje dávkou 3-krát 5 až 3-krát 10 tabliet denne. Ak chorobné prejavy ustupujú, dávkovanie sa postupne znižuje až na udržiavaciu dávku 3-krát 3 tabliet denne. Wobenzym sa môže podávať deťom len po dohode s detským lekárom, ktorý vám stanoví aj presné dávkovanie.