Móda je oblasť, o ktorú sa zaujímajú všetky ženy. Aktuálne novinky pozerajú priamo na webe, sledujú ich na sociálnych sieťach známych módnych blogeriek, alebo si kupujú známe módne časopisy.

Ak pracujete na vyššej pozícii a váš zamestnávateľ vyžaduje pracovný dress code, pomôžeme vám vyzerať reprezentatívne a zároveň dodržiavať pracovný dress code.

Biela košeľa, čierne nohavice a sako
Klasika, ktorú milujú všetky ženy. Kombinácia bielej košele, čiernych elegantných nohavíc a pekného čierneho dámskeho saka sa hodí do práce, na obchodné stretnutie, ale aj na pracovnú poradu. Dá sa nosiť prakticky celý rok. Biela košeľa nesmie byť krčivého materiálu. Aj muži si pri výbere košieľ dávajú pozor, aby luxusné pánske košele neboli z krčivého materiálu. Takto by to mali robiť aj ženy. V lete uprednostňujte biele košele s krátkym rukávom. Ak vás ale klasická biela príliš neláka, ale nechcete ísť do výraznejších farieb, odporúčame tieto farby – púdrová, mentolová, slonovinová, ale aj béžová. Košele uprednostňujte v slim fit strihu, nohavice so zvýšeným pásom a luxusným koženým opaskom (v lete oceníte nohavice voľného strihu v 7/8 dĺžke). Sako uprednostňujte skôr krátke do pása.

Kulotky a vzorovaná blúzka
Aj táto kombinácia je elegantná a vhodná na špeciálne príležitosti a do práce. Kulotky sú skrátené a rozšírené nohavice voľného strihu, ktoré sú vhodné najmä do letných horúčav. Sú elegantné, vzdušné a vhodné do práce, nakoľko neodhaľujú viac, ako je potrebné. Keď si pohodlné kulotky skombinujete so vzorovanými blúzkami s trojštvrťovými rukávmi, máte elegantný a pritom pohodlný outfit vhodný do práce a na pracovné stretnutia. Túto kombináciu si môžete obliecť napríklad na pracovné stretnutie, keď ste firemného obchodného partnera pozvali na kávu do firmyČo sa týka vzorov, uprednostňujte bodky, čiarky, ale najmä kvety.

Zdroj obrázka: Autor: OPOLJA / Shutterstock.com