Tiež milujete vôňu korenín a byliniek, ktorá rozvoniava pri varení po celej kuchyni a sľubuje nevšedný gurmánsky zážitok? Na svete existujú stovky druhov ochucovadiel, no to správne namiešanie chce dlhoročné skúsenosti a obdivuhodné zručnosti.

S ochucovadlom Podravka však nemusíte byť ani michelinský šéfkuchár, ani mať za sebou roky varenia. Stačí štipka tejto vyvážene namiešanej zmesi korenín a sušenej zeleniny a každé jedlo vyšperkujete do dokonalej chuti. Teraz v limitovanej edícií v 4 moderných dizajnoch, ktoré dochutia nielen pripravované pokrmy, ale aj samotnú kuchyňu. Viac na www.podravka.sk.

 

Ochucovadlo Podravka:  2,49 €/ 500 g

 Ako doma
Vedeli ste, že rastliny sa na dochucovanie pokrmov používali už pred 50-tisícami rokov? Z polovice 2. tisícročia pred n. l. dokonca pochádzajú zmienky o používaní mäty, koriandru a šafranu. Ochucovadlo Podravka používajú gazdinky v slovenských domácnostiach už niekoľko generácií. Však ani jeden z nás určite nedá dopustiť na dobrý domáci vývar, mamičkinu chutnú ryžu či fantastickú sviečkovú… Sú to totiž jedlá, ktoré sa nám spájajú s detstvom a rodinnou pohodou. Naše mamy a babičky mali Podravku vždy po ruke a vedeli prečo – s Podravkou sa jedlo vždy podarí.

Stačí lyžička
V obľúbenom ochucovadle nájdete kvalitné koreniny a vybrané druhy sušenej zeleniny, ktoré dodajú jedlu ten správny šmrnc. Jedinečná kombinácia chutí umožňuje použitie Ochucovadla Podravka v kuchyni na množstvo spôsobov. Podčiarkne chuť každého jedla: grilovaného, vareného alebo duseného, na spôsobe prípravy nezáleží. Pomôže vám vytvoriť chutné polievky, výborné omáčky, dochutí mäso či zeleninu. Ochucovadlo Podravka teraz nájdete v novom šate – v nápaditej limitovanej edícií v 4 moderných obaloch. Stačí lyžička ochucovadla Podravka a skvelé jedlo je navarené. Viac na www.podravka.sk.