Nátierka Nutella® už tretíkrát prináša špeciálnu edíciu Love your country, s ktorou objavíte ďalšie úžasné miesta na Slovensku a v Česku . Tento rok sa na obaloch nátierky Nutella® objaví 15 prírodných krás i pamiatok pod heslom „To dobré je doma“. Čaká na vás aj úžasná súťaž o ceny od Amazing places.

ferrero

Za divmi prírody a pamiatkami nemusíte cestovať cez pol sveta. Inšpirujte sa nátierkou Nutella® a vydajte sa na jedno z 15 miest, ktoré leží u nás a v Česku, a rozhodne ich stojí za to navštíviť. Na obaloch špeciálnej edície nátierky Nutella® môžete vidieť napríklad majestátne Zelené pleso, hravú Hojdačku Strelenku alebo úžasný Tomašovský výhľad. Z českých divov ide napríklad o Sky Bridge Dolná Morava, starobylý hrad Kost alebo nádherný Mumlavský vodopád v Krkonošiach. Na webe www.nutella.sk navyše nájdete výborné lokálne recepty s nátierkou Nutella®, ako sú mrkvánky, lúpačky alebo polnočné šatôčky.

ferrero

Aby ste si mohli výlet za krásami oboch krajín užiť čo najviac, nezabudnite sa zapojiť do súťaže. Od 15. mája do 30. júna 2023 môžete vyhrať jeden z 15 voucherov od Amazing places a stráviť dokonalé chvíle v malebnom ubytovaní. Stačí kúpiť akýkoľvek pohár nátierky Nutella® a účtenku zaregistrovať na súťažnú webovú stránku www.nutella.sk. Potom už len držte palce a možno v žrebovaní o ceny vyhráte práve vy!

ferrero

Kampaň prebieha na Slovensku aj v Českej republike a bude podporená TV spotom, v mieste predaja aj príspevkami na sociálnych sieťach značky.

O spoločnosti Ferrero

ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov cukroviniek v Európe a zároveň jednou z najväčších na svete. K portfóliu spoločnosti patria vedúce značky na trhu ako Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.