Vychutnaj si leto s kvalitným pitným režimom Waterdrop v unikátnej sklenenej fľaši, navrhnutej jedinečnou rakúskou návrhárkou Lenou Hoschek. Waterdrop predstavuje limitovanú edíciu waterdrop x Lena Hoschek.


Lena Hoschek je celosvetovo známa rakúska návrhárka. Jej tvorba sa vyznačuje predovšetkým navrhovaním tradičných rakúskych krojov – tzv. dirndlov, ale venuje sa aj bežným módnym kolekciám. Jej tvorba je špecifická najmä požívaním motívu ovocia, kvetín a hravých vzorov. Lena s nadšením prijala spoluprácu s Waterdrop, vďaka ktorej vznikla jedinečná limitovaná letná edícia – sklenená fľaša waterdrop x Lena Hoschek. Lena sa pri návrhu inšpirovala rozkvitnutou letnou lúkou, ktorú zachytila prostredníctvom jemných kontúr a farebných kvetov ozdobujúcich sklenenú fľašu s bambusovým vrchnákom.


Limitovaná edícia waterdrop x Lena Hoschek je v ponuke v obmedzenom množstve. Je skvelým doplnkom k letnému outfitu, k plážovej taške alebo ako darček pre kamarátku. V ponuke je teraz v dvoch variantoch Lena Hoschek Set, kde ti Waterdrop okrem sklenenej fľaše pribalí aj Empowermet box v dizajnovom obale vyrobenom zo  100 % biologicky odbúrateľného materiálu PaperFoam. Na výber je aj Lena Hoschek Set PLUS, kde nájdeš v praktickom obale okrem fľaše od Leni Hoschek takmer všetky chute mikrodrinkov.


Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky. K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše. Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo. Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.