Uži si prírodu bez ohľadu na počasie. Kolekcia Odlo Outdoor Performence ti zabezpečí maximálne pohodlie a zaručí outdoorový zážitok bez ohľadu na zmeny počasia a teplôt. Kombináciou rôznych vrstiev Odlo Outdoor Performance budeš vždy správne oblečený.

Vrstvenie prvkov Odlo je správnym kľúčom pre túto sezónu a je podporené novým Dynamic Lavering Systémom. Každá vrstva má svoju funkciu, a preto sa veľmi jednoducho prispôsobí prostrediu pridaním alebo odopnutím jednotlivých vrstiev zipsom. Odlo Outdoor Performence ti zabezpečí maximálny komfort.

 

 

 

 

 

 

Skvelou vonkajšou vrstvou je hardshellová bunda FREMONT, ktorá poskytuje ochranu pred dažďom a vetrom. Vďaka vlastnému materiálu Odlo LOGIC je však aj veľmi priedušná. Ako ideálna ochrana pred chladom je mikina SIERRA Zip IN, ktorú je možné použiť ako druhú vrstvu. Je vyrobená z funkčného a príjemného  vlneného flisu. Technologické vlastnosti SIERRA Zip IN udržiavajú teplo.

Ďalšími vrstvami môžu byť ultraľahká bunda COCOON S Zip IN alebo vesta COCOON S Zip IN s prémiovou spodnou impregnáciou a funkciou zón. Tieto ďalšie vrstvy je možné jednoducho pripevniť do bundy a sú veľmi moderné aj pri samotnom nosení.

Spoločnosť Odlo si zakladá na pravidle, že každý outfit začína prvou vrstvou. Táto základná vrstva reguluje našu telesnú teplotu a udržuje nás v suchu. Pre sezónu jeseň – zima 2017 preto Odlo zaradil do svojej ponuky športového spodného oblečenia 100 % prírodné materiály, ako aj tričko NATURAL 100 % Merino. Vlna Merino má množstvo výhod: ponúka dokonalú a prirodzenú termoreguláciu, prirodzený efekt pohltenia zápachu a vďaka hustote 17,5 mikronov je neobyčajne jemná k pokožke.

Pre milovníkov turistiky v chladnejších mesiacoch sú skvelou voľbou funkčné nohavice SOLITUDE. Odpudzujú vodu, sú elastické pre väčšie pohodlie a dokonca je v nich priestor pre uloženie telefónu a osobných vecí. Všetky produkty Odlo nájdeš na www.odlo.sk a vo vybraných obchodoch.