Blížia sa sviatočné chvíle, ktoré sa nesú nielen v znamení ozdobeného stromčeka, pečenia koláčikov, spievania kolied a darčekov, ale tiež typických vôní. Či už sa jedná o vôňu škorice, vanilky, pomarančov alebo korenistej purpury.

Nezabudnime však na ďalšie nádherné vône, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru, a ktorými môžeme obdarovať svojich blízkych. Pokiaľ hľadáte správnu vôňu pre rodičov, súrodencov, manžela alebo manželku, výrobca vôní Mäurer & Wirtz má pre každého tú správnu variantu.

Tabac Original CRAFTSMAN
Nadčasová, výrazne aromatická pánska vôňa, ktorá v úvode vzbudzuje pozornosť chvejúcou kombináciou citrusových tónov a čierneho korenia, vyžaruje vďaka zmyselným tonkovým bôbom vrúcnosť a modernosť a ponára sa do drevitého základu. Je vytvorená pre podnikavé typy mužov.

 

Betty Barclay TENDER LOVE
Romantickú kompozíciu vône otvára svieža ľahkosť bergamotu a mandarínky. V srdci vône sa rozvíjajúce kvetinové tóny, vyzývajúce k snívaniu. Betty Barclay Tender Love je ideálna vôňa pre všetky citlivé ženy, ktoré túžia po decentnej kvetinovej vôni.

s.Oliver FOLLOW YOUR SOUL
s.Oliver Follow Your Soul je perfektný doplnok pre dámy i pánov so štýlovým vystupovaním, ktorí chcú vyjadriť svoje vnútro i svojou vôňou. Ženská kompozícia šíri v úvodných tónoch živý a jemný šarm citrónov, ríbezlí a ružového korenia. Pánska varianta je tvorená tónmi ružového korenia, bergamotu a kardamómu.

A práve o tieto dve vône môžete teraz súťažiť. Stačí, ak napíšete do komentára, koho by ste radi obdarovali vôňou s.Oliver FOLLOW YOUR SOUL pre mužov a pre ženy a jeden z vás bude 10.12. vyžrebovaný.