Aj vy už cítite vo vzduch jar a blížiacu sa Veľkú noc? Centrum v Parndorfe navštívi veľkonočný zajačik a ponúkne farebný program pre všetkých.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf začína veľkonočný týždeň programom, ktorý hrá farbami. Veľkonočný zajačik osobne navštívi centrum, a bude rozdávať sladké darčeky vrátane unikátnych veľkonočných vajíčok, ktoré boli zdobené vysoko kvalitným a ekologickým laserovým gravírovaním. Okrem celoročných zliav od 30 do 70 percent ponúka Designer Outlet Parndorf svojim návštevníkom aj množstvo veľkonočných ponúk.

Delikatesy a zábava 
Od 18. do 20. apríla navštívi veľkonočný zajačik McArthurGlen Designer Outlet Parndorf a prekvapí milovníkov nakupovania chutnými čokoládami, vajíčkami a ďalšími špecialitami. Zatiaľ čo rodičia si užijú nákupný deň, najmenší návštevníci sa môžu zabaviť v Dinolande v kreatívnych veľkonočných remeselných dielňach. Mario Schwann, vedúci centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf dodáva: „Mnoho ľudí využíva veľkonočný týždeň na jarné nákupy. Naši zákazníci zároveň oceňujú rozsiahlu ponuku Designer Outletu Parndorf so značkami ako Coccinelle, Furla, Fossil, Pandora a Swarovski. Ak ešte nemáte sladkosti pre šibačov, odporúčame navštíviť naše predajne Manner alebo Lindt. Pre každého sa nájde ten správny darček.“