Aj večer je dôležité starať sa o svoju pleť. Textilná maska Hydra Bomb Night je určená pre obzvlášť unavenú pokožku, ktorá potrebuje uvoľniť a znovu vzpružiť. Po prebudení sú známky únavy zmiernené a pleť pôsobí krajšie.

Superhydratačná a regeneračná nočná textilná maska Hydra Bomb Night od Garnier je plná aktívnych ingrediencií, obohatená o kyselinu hyalurónovú, vodu z morských hlbín a o výťažky z nevädze pre obnovu a revitalizáciu kožnej bariéry už za 15 minút!

Toto jedinečné zloženie preniká do vnútra pokožky a pleť má celú noc na to, aby sa ráno prebudila plná a revitalizovaná. Jej aplikácia pred spaním funguje na báze zábalu, ktorý pre vašu pokožku bude ekvivalentom 24 hodinovej hydratácie. Zároveň sa rovná priemernej koncentrácii glycerínu pri 7 dňovej aplikácii denného krému Aqua Bomb. Maska je vhodná aj pre citlivú pleť. Už po 15 minútach je pleť intenzívne hydratovaná, osviežená a viditeľne hladšia.

Ako masku použiť?

  1. Večer pred spaním masku rozložte. Bielou stranou masky opatrne aplikujte na vyčistenú tvár. Modrý ochranný film musí byť viditeľný z vrchnej časti vašej tváre.
  2. Odstráňte ochranný film. Masku prispôsobte kontúram tváre.
  3. Nechajte 15 minút pôsobiť, potom odstráňte. Prebytočné sérum vmasírujte, rozotrite až na krk, alebo odstráňte použitím vatového tampónu. Masku nepoužívajte počas spánku.