Nestville Distillery, expozícia liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel vyrástla v roku 2012 v jednom z najkrajších kútov severného Slovenska, v údolí Tatranského národného parku, Pieninského národného parku a Levočskej vrchoviny.

Nachádza sa len 5 km západne od Starej Ľubovne, v dedinke Hniezdne. Nestville Distillery je svojou polohou, tradičným štýlom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb jedinečným vo svojom okolí. Nevšedné svadobné priestory, v ktorých sa stretáva luxus a tradícia, plne uspokoja aj tých najnáročnejších. Neopakovateľnú romantickú idylku v letných mesiacoch navodí priestranná záhrada s okrasným jazierkom.

V areáli Nestville Parku sa nachádza čokoládovňa Nestville Chocolate, remeselný pivovar s reštauráciou Nestville Taberna, podniková predajňa Nestville Market, jazdecký areál Nestville Horses a ubytovanie v Nestville Apartments.

K dispozícií sú 3 miestnosti, ktoré sú vzájomne prepojené. Prvou z nich je sála s kapacitou 50 osôb, ďalšia má kapacitu 120 osôb a tretia pojme 90 ľudí.

K dispozícií je aj záhradné sedenie v Nestville Kolibe pre 20 ľudí. Altánky v záhrade pojmú 24 ľudí. Sú štyri.

Keďže sa v areáli nachádzajú apartmány Nestville Apartments, je možné aj ubytovanie – ROZLOŽENIE IZIEB: 8 X APT,  UBYTOVANIE: pevné lôžka 16, s prístelkami 24

4 km od obce Hniezdne v Starej Ľubovni ponúkame ubytovanie v Hoteli Familia –  32 moderne zariadených dvojlôžkových izieb a 10 apartmánov s možnosťou prístelky. Celková kapacita hotela je teda 84 lôžok a 10 prísteliek. Hotel ponúka aj novovybudovaný wellness.

 

Nestville

Nestville

Nestville

Nestville

Nestville