Presne o mesiac, 8. apríla, sa v Bratislave koná najväčšia konferencia pre ženy, Umenie byť ženou 2017. Konferencia prináša 15 spíkrov v troch sálach, koučingovú zónu, mentoring a tiež vystavovateľskú časť.

Umenie byť ženou sa v Bratislave koná už po štvrtý raz. Dôkazom úspešnosti podujatia nie len pre dámy je aj fakt, že prvý ročník konferencie sa minulý rok konal už aj vo východnej metropole Slovenska, Košiciach. Bratislavská konferencia za ostatné roky prinášala zvučné mená z oblasti koučingu, biznisu, mystiky, terapií, ale aj lekárskej vedy.

Nebude tomu inak ani tento rok.

Medzi najzaujímavejšie mená tohto ročníka bezpochyby patrí americká autorka skvelej publikácie vychovávame deti a rastieme s nimi Naomi Aldort, tiež jedna z najuznávanejších lekárok vo svojom obore, psychosomatike, Jarmila Klímová, český kreatívny mág Tomáš Lukavec, ktorý dokázal na vlastnom nápade a návode ako byť vlastnou značku, za rekordne krátke obdobie, zarobiť milióny českých korún, alebo Slovák Martin Bruncko – muž, osobnosť, autor, spíker, podnikateľ, športovec a charizmatický človek, ktorý rúca fyzické, mentálne limity a zdoláva odvážne výzvy.

Najväčšou výzvou tohto ročníka je naopak pre organizátorky Marcelu Reisz a Alexandru Pevalovú mentoringová zóna. „V rámci slovenského publika je to v takomto rozsahu  novinka a v nás samotných sú veľké očakávania ako to naše účastníčky prijmú a čo im to v rámci sebarozvoja prinesie“, hovoria.

Konferenciu už tradične ukončí VIP talk šou ambasádorky a moderátorky podujatia, Adely Banášovej. Účastníčky sa už dnes môžu tešiť na mladú talentovanú pesničkárku a experimentátorku Katarziu. „Tak neváhajte, vezmite kamošku, mamu, sestru, susedu a príďte! Čo viac si k MDŽ môžete priať…“, s úsmevom vyzývajú organizátorky.

UMENIE BYŤ ŽENOU je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre všetky ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví. V Bratislave sa tento rok bude konať štvrtý ročník a vo východnej metropole Slovenska na jeseň 2017 druhý. Konferenciu navštívilo už viac ako 3000 žien a ak by to kapacity dovoľovali, bezpochyby bude mať návštevnosť stúpajúcu tendenciu.

www.umeniebytzenou.sk

www.facebook.com/Umenie-byť-ženou