Leto je konečne tu a tak môžete bez obáv poodhadzovať všetky bundy a dodatočné vrstvy oblečenia a vyraziť von vo vzdušnom tričku alebo inom letnom tope.

Okrem atraktívnych obtiahnutejších topov môžete v prípade, že chcete zakryť nejaké drobné nedostatky na svojom tele, zvoliť voľnejšie topy, ktoré spoľahlivo zakryjú, čo chcete, aby bolo zakryté a zároveň to spravia rafinovane. Všetci si totižto budú myslieť, že máte voľnejší top kvôli tomu, aby ste sa počas horúcich dní cítila príjemne.

Ukážte, na čom pracujete vo fitku
Ak naopak chcete zvýrazniť svoje krivky, môžete to urobiť vhodným výberom topu so sexy strihom, ktorý ukáže presne to, načo chcete upútať pozornosť. Už dlho tvrdo trénujete vo fitku, dbáte na zdravú stravu a chceli by ste ukázať čo najviac zo svojej vyšportovanej postavy? Alebo ste pred letom absolvovala plastickú operáciu a chcete ukázať svoje nové prsia, po ktorých ste tak dlho túžila? V každom prípade nesmú chýbať vo vašom šatníku topy, v ktorých zaručene upútate pozornosť.

Pre vášnivé športovkyne, ktoré sa pýšia plochým bruchom a chcú sa ním pochváliť, sú ideálne krátke crop topy nad brucho, ktoré tak necháte vystavené na obdiv ostatným. A ak patríte medzi ženy, ktoré sa neboja serióznejšieho posilňovania, crop topy bez rukávov zvýraznia nielen váš „sixpack“, ale aj vyšportovaný chrbát, či ramená.

Pomohli ste si plastikou? Potešte sa topmi, ktoré ste vždy chceli nosiť
Ak ste sa naopak rozhodla svoju postavu vylepšiť plastickou operáciou a pomôcť si tam, kde na vás príroda „pozabudla“, ako prvé vám určite napadne vyskúšať topy s hlbokými výstrihmi, ktoré môžete konečne adekvátne vyplniť. Väčšie prsia však môžu vyniknúť aj bez pomoci výstrihu.

Ak ste sa pri výbere implantátov zamerala na väčšie objemy, možno si budete musieť na začiatku zvykať, že teraz už vaše prednosti „nezmestíte“ do hocijakého oblečenia. Ak však nájdete dostatočne elastický obtiahnutý top, váš partner pri pohľade na vás zaručene nebude potrebovať Viagru. A kľudne vás môže váš top zakrývať až ku krku. Zdroj obrázka:Autor: Dmitry Lobanov / Shutterstock.com