Haulikova Apotheka

Karanja olej je vzácny, za studena lisovaný, z plodov indického buka. Jeden z mála prírodnych olejov s deklarovaným prírodným SPF faktorom. Olej ma prirodzený SPF faktor až 20, takže účinne zamedzuje predčasnému starnutiu pokožky vplyvom UV žiarenia.

Vďaka svojmu zloženiu a bez pridaného UV filtra pokožku chráni, premasťuje a zanecháva ju hebkú. O pokožku sa stará a ošetruje ju aj v priebehu opaľovania.

Haulikova Apotheka

Účinné zložky: karanja a arganový olej, vitamín E.

Letné pohladenie (25,20 EUR/200 ml) je upokojujúci a hydratačný balzam po opaľovaní. Je určený pre pokožku vysušenú slnkom, prípadne na začervenanie spôsobené opaľovaním. Balzam obsahujúci rakytník, panthenol, ovsený a makadamiový olej, podporuje obnovu lipidického filmu, hydratuje vyprahnutú a šupinatú pokožku, upokojuje citlivú pokožku, ktorá bola vystavená slnečným lúčom.

Haulikova Apotheka

BIO Elixír pre intímnu hygienu (15,30 EUR/200 ml) je nepenivý. Receptúra (žihľava, levandula a chmel) použitá v intímnom elixíre je inšpirovaná receptúrami lekárnikov z konca 18. storočia. Obsahuje starostlivo vybranú kombináciu rastlinných vyťažkov (žihľava, levandula a chmel), ktorých účinky sa vhodne dopĺňajú. Vďaka svojmu zloženiu je jemný a šetrný k pokožke, jemne ju regeneruje a chráni. Zároveň má antibakeriálne účinky. K dispozícii je aj v cestovnom balení (6,30 EUR/50 ml)

Haulikova Apotheka

Maska flám (13,10 EUR/30 ml) keďže leto je obdobim festivalov a iných akcii, tento produkt je určený pre ženy, ktorých pleť je vystavovaná dymu a smogu. Je mastná, problematická, so sklonmi k tvorbe akné. Pomáha upokojiť začervenanie a zápalove reakcie, detoxikuje kožné bunky pleti od nečistôt po pobyte v zadymenom prostredí. Maska obsahujúca extrakty z čiernej ríbezle, malín a žerusnice, obmedzuje poškodenie vplyvom škodlivín, pomáha rozjasniť pokožku a odstránit sivastý tón pleti po prebdenej noci.

Havlikova Apotheka