Limitovaná edícia Terre d’Hermes 2019 je pozvaním na divokú mužskú expedíciu symbolov. Medzi nebom a zemou, vetry transformujú štvorce do diamantov, ktoré narúšajú klasickú geometriu.

 

Prostredníctvom grafickej konštrukčnej hry sa nakreslí symbol H a uvedie do pohybu. Táto dynamická rovnováha vyčnieva za povrch skleneného flakónu, hlboko do vône. Vôňu Terre d´Hermes zložil slávny parfumár značky Hermés, Jean – Claude Ellena, v roku 2006.

Vôňa je vytvorená pre muža, ktorý stojí nohami pevne na zemi, ale jeho hlava je otočená k oblohe. Je to vôňa napísaná tónmi minerálnych a drevitých nôt. Parfum je ukotvený koreňmi vetiveru a zahalený do živice, grapefruitu a pomaranča. Samotný flakón vône je ukotvený na zemi a zdvíha sa až k nebu. Hnedá farba flakónu symbolizuje zem. Flakón vône bol navrhnutý dizajnérom Philippem Mouquetom a je postavený v tvare písmena “ H „. K Edt verzii vône bola v roku 2009 vytvorená aj silnejšia verzia parfumu, Edp, ktorá ešte viac výraznými tónmi stelesňuje mužskú zmyselnosť. V roku 2018 pribudla novinka – sviežejša verzia – Terre d ´Hermes eau Intense Vetiver.

Autorkou zmyselnej citrusovo-drevitej novinky je súčasná dvorná parfumárka módneho domu Hermés Christine Nagel.