Radi experimentujete a skúšate nové netradičné chute? Ak áno, atraktívna novinka od špecialistu na dezerty Dr. Oetker – Tapioca Pearls, je ako stvorená pre vás! Objavte teraz skutočný gastronomický poklad a pošteklite svoje chuťové poháriky exotickým dezertom pripraveným z tapiokových perál, ktorého korene siahajú k tradičným dezertom z juhovýchodnej Ázie.

Novinka je mimoriadnou pochúťkou a skvelou voľbou pre všetkých milovníkov dezertov, vegánov a pre spotrebiteľov, ktorí zo zdravotných alebo z dietetických dôvodov nemôžu konzumovať lepok. Neváhajte a nechajte sa opantať lahodnou chuťou pravej exotiky bez obmedzení!

Exotický poklad medzi dezertmi!
Doprajte si skutočný exotický zážitok vďaka novinke – Tapioca Pearls od Dr. Oetker. Nechajte sa rozmaznávať výbornou chuťou a unikátnou konzistenciou bezgluténového dezertu z perál tapioky, ktoré pochádzajú z hľúz Manioku jedlého. Tapiokové perly sú ľahko stráviteľné, majú významný obsah kalcia a nízky obsah sodíka, sú prirodzene bezgluténové. Dezert je ideálnou voľbou aj pre vegánov.

Originálna receptúra, prvotriedna kvalita surovín a jednoduchá príprava vás presvedčia o jedinečnosti tejto novej dezertnej špeciality. Tapiokový puding si môžete jednoducho pripraviť s 500 ml mlieka, jeho rastlinnými náhradami alebo ovocnou šťavou. Jedno balenie vystačí na 4 lahodné porcie. V kombinácii s ovocím vytvoríte dokonalý súzvuk chutí. Prajeme vám dobrú chuť!

Odporúčaná maloobchodná cena Tapioca Pearls Dr. Oetker 70 g: 0,79 – 0,89 €
Viac inšpirácií nájdete na stránke www.oetker.sk