Prinášame Vám Moringu Caribbean v najvyššej, prémiovej kvalite pre Vaše zdravie. Už po týždňoch užívanie môžete pocítiť nielen viac energie, ale aj zlepšenie celkového zdravotného stavu.

 

Moringa obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny, ako aj chlorofyl v najvyššej známej rastlinnej kombinácii. Moringa pomáha pri cukrovke, respiračních ochoreniach, astme, vysokom krvnom tlaku, bojuje celkovo proti viac ako 300 chorobám.

Dávajte si však pozor na pôvod Moringy. Na trhu nájdete mnoho produktov, ktoré Vám ale kvôli plesniam môžu uškodiť. Iba Moringa Caribbean je pestovaná na vulkanickej pôde na ostrove Svätá Lucia. Pestujeme ju na vlastných plantážach a dohliadame na celý proces. Moringu ručne zbierame a spracúvame okamžite po zbere. Vybudovali sme laboratórium s kontrolovanou vlhkosťou a najmodernejším zariadením. Každú dodávku prášku zo sušených listov kontrolujeme a vieme zaručiť, že naše produkty neobsahujú žiadne plesne ani parazity. Zdravie našich klientov je na prvom mieste. Web: www.moringacaribbean.sk , tel.: 0910 906 361, e-mail: info@moringacaribbean.eu