Výrobca luxusnej dekoratívnej kozmetiky už v minulých rokoch predstavila niekoľko kolekcií, v ktorých sa odrážalo cestovanie, umenie, móda a veľké mestá. Teraz Amway prichádza s novým exkluzívnym radom ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition, ktorý je inšpirovaný skrytými klenotmi Tokia.

Originálne ilustrácie na obaly navrhla japonská výtvarníčka Rumi Kuraji, ktorá sa nechala inšpirovať jarnými farebnými motívmi a mestskou módou. Sypký púder na líca, ktorý sa ľahko roztiera a prirodzene doladí vzhľad, ako by bolo líčenie vašou druhou prirodzenosťou. Táto praktická labutienka, na ktorú sa automaticky nanáša sypký púder, zanechá na lícach ľahké farebné tóny a dodá jemne žiarivý lesk. Dostupné v troch odtieňoch: Kimono Coral, Kimono Nude a Kimono Pink

 


ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: PALETA PRE LÍČENIE OČÍ A PIER 
Rýchle a dokonalé líčenie kdekoľvek a kedykoľvek? Skúste líčidlá v praktickej paletke, ktorá si vás získa krásnymi farbami.
Dostupné vo dvoch prevedeniach – Kabuki Pop a Kabuki Glam. Každá paleta obsahuje rôzne odtiene s priesvitným, lesklým, matným alebo trblietavým efektom. Je možné ich používať samostatne alebo v kombinácii pre rozmanitosť líčenia. Odvážne ich kombinujte a vytvárajte kontrastný vzhľad. Použite odtiene samostatne alebo sa pohrajte s vrstvením a vytváraním štruktúr podľa vlastnej fantázie.

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: CERUZKA PRE ZVÝRAZNENIE OBOČIA 
Perfektné obočie takmer okamžite? Nová ceruzka pre jeho zvýraznenie Vám umožní ľahko dosiahnuť úžasný dlhotrvajúci mikrobladingový efekt. Presný hrot aplikátoru s kefkou pri každom ťahu vypĺňa obočie a dodáva mu prirodzený a ohraničený vzhľad. Špička s niekoľkými hrotmi vytvára linky tenké ako vlas, ktoré vydržia dlhšie ako 12 hodín.
Dostupné vo dvoch odtieňoch: Ginza Chai Latte a Ginza Cocoa

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: FAREBNÝ GÉL PRE PLNÉ PERY
Ktorá žena by nechcela mať plné a krásne upravené pery? Skúste rúž s gélovým zložením, ktorý vďaka jemnému farebnému nádychu dodá perám načervenalý odtieň. Hydratačné zloženie podporuje ich plnosť. Gél môžete tiež naniesť na líca a rozotrieť špičkami prstov.
Dostupné vo dvoch odtieňoch: Sakura a Persimmon

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: FAREBNÁ MASKARA
OH-SO-COLORFUL
Žiarivá a výrazne farebná maskara dodá mihalniciam na objeme, farbe a hustote! Odtieň Harajuku Blue môžete použiť aj na čiernu maskaru pre ešte intenzívnejšie líčenie alebo na končeky mihalníc pre dosiahnutie ombré efektu.
Dostupné vo dvoch odtieňoch: Harajuku Blue a Harajuku Brown

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: KOREKČNÝ VYHLADZUJÚCI MAKE-UP
Vďaka tomuto cestovnému baleniu s ultrajemným make-upom a dvomi druhmi korektorov bude vaša pleť vyzerať krásne a bez jedinej chybičky kedykoľvek budete potrebovať.
Pre zakrytie začervenaných miest použite svetlo zelený korektor, k rozjasneniu pleti naneste lila alebo broskyňový korektor. Pre zjednotenie pridajte make-up.
Dostupné v piatich odtieňoch: Shibuya Light, Shibuya Light Medium, Shibuya Medium, Shibuya Medium Deep, Shibuya Deep

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: OSVIEŽUJÚCA TELOVÁ HMLA 
Telový sprej so sviežou vôňou rosy je inšpirovaný japonskými záhradami. Pleť jemne prevonia, pričom voda z lotosových kvetov, prírodná pramenitá voda a výťažok zo zeleného čaju prispievajú k jej hydratácii. Pre dosiahnutie osviežujúcej vône použite na telo alebo vlasy.Dostupné vo dvoch prevedeniach: Sweet Sakura a Refreshing Yuzu .