Výrobca luxusnej dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY STUDIO, spoločnosť Amway, už v minulých rokoch predstavila niekoľko kolekcií, v ktorých sa odrážalo cestovanie, umenie, kultúra, krása, móda a predovšetkým najexotickejšie a strhujúce svetové metropoly ako je napríklad New York, Tokio, Paríž či Bangkok. Teraz Amway prichádza s úplne novým exkluzívnym radom ARTISRY STUDIO™ Shanghai edition, ktorý je inšpirovaný hektickým tempom veľkomesta a mystickou krásou, tak typickou pre kúzelný Šanghaj.

Originálne ilustrácie na obaly produktu navrhla čínska umelkyňa Meng Cui v spolupráci s čínskou edíciou časopisu Marie Claire. Je stelesnenín sebavedomia a ambícií dnešných mladých Číňaniek, ich túžob a priebojnosti.

Príroda vo veľkomeste
Táto kolekcia obsahuje prírodné zložky, ktoré pokožke poskytujú tú správnu ochranu a pomáhajú jej prospievať v rušnom veľkomeste. Granátové jablko chráni pokožku pred mestskými stresovými faktormi, ako je napríklad znečistenie. Výťažok z bielych semienok chia poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu. Produkty navyše obsahujú tonizačné prísady – výťažok zo zeleného čaju, výťažok zo ženšenu a vitamín E.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: MATNÁ PODKLADOVÁ BÁZA POD MAKE-UP 2-V-1
Táto ľahká podkladová báza na vašej pleti vytvára hladký a matný podklad, ktorý ju pripraví na nanesenie make-upu. Pleť je potom vyrovnanejšia a chránená pred negatívnymi účinkami znečistenia a stresovými faktormi životného prostredia. Hodvábny púder prispieva k redukcii mazu a opticky minimalizuje viditeľnosť pórov.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: ROZJASŇUJÚCA PODKLADOVÁ BÁZA
POD MAKE-UP 2-V-1
Ľahká, nemastná podkladová báza pripravuje pleť na nanesenie make-upu a líčenia. Dodává jej pritom sviežosť, žiarivosť, živý jas a ochranu.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: TRIO HODVÁBNE JEMNÝCH
OČNÝCH TIEŇOV A FARBY NA TVÁR
Skombinujte farebné tóny na oči a líca s pružnou a premenlivou konzistenciou, ktorá sa mení z krémovej na púdrovú. Hodvábne krémové zloženie sa ľahko rozotiera a ľahko nanáša končekmi prstov. Každý z tieňov je prichytený magnetom, výrobky tak môžete ľubovoľne obmieňať a jednoducho si vytvárať svoju vlastnú farebnú paletu à la Šanghai.
Dostupné v troch odtieňoch: Shanghai Nudes, Shanghai Peach, Shanghai Starlight

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: TEKUTÉ OČNÉ LINKY
Výrazne pigmentované dlhotrvajúce očné linky matného vzhľadu, vďaka ktorým zostanete váš vzhľad po celé hodiny pripravený na ďalšie dokonalé selfie. Vďaka tekutej konzistencii sa skvele nanášajú, perfektne držia a sú odolné voči rozmazaniu. Použite jeden odtieň na horné viečko a druhý v spodnej časti oka pre zvýraznenie individuálneho nalíčenie.
Dostupné v troch odtieňoch: Silk Sapphire, Silk Slate, Silk Noir

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: ROZJASŇUJÚCI HODVÁBNÝ 

MATNÝ RÚŽ
Nanáša sa rovnako ľahko ako lesk a poskytuje plnohodnotné a intenzívne krytie ako rúž. Obsahuje antioxidant zeleného čaju, biely čaj a hydratujúci vitamín E pre dokonale vláčne pery. Je k dispozícii v štyroch odtieňoch červenej a dokonale sa hodí pre hektický život v meste. Dlho drží, odolá vašim úsmevom a (keby náhodou) i bozkom.
Dostupné v štyroch odtieňoch: Cherry Red, Rose Red, Spice Red, Berry Red

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: TRIO HODVÁBNE JEMNÝCH KRÉMOV NA RUKY
Trio upokojujúcich a extra krémových balzamov, ktoré sa rýchlo vstrebávajú, vyživujú a hydratujú pokožku vašich rúk. Tieto krémy na ruky chránia pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia, navyše majú protizápalové účinky vďaka výťažku z granátového jablka. Vzhľadom na to, že časté umývanie rúk je momentálne pre nás všetky každodennou nutnosťou, nikdy neexistovala lepšia výhovorka, prečo ruky rozmaznávať a udržiavať ich hydratované.
Vôňa: Lotusový kvet, Pomelo, Vanilka

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: EAU DE TOILETTE ROLL-ON
Tri úžasné, ľahké a osviežujúce vône s ovocím a kvetmi sú skvelé pre použitie na cestách a ľahko sa nanášajú, či už samostatne, alebo v kombinácii pre individuálnu osobnú vôňu.

Tieto praktické cestovné vôňe s guličkou Vás prenesú mystickou krásou Šanghaja. Ľahké, osviežujúce vône sú inšpirované žiarivými svetlami a tichými čajovými záhradami. Ovocné, kvetinové a zábavné vôňa sa ľahko nanášajú a príjemne sa nosia.
Vôňa: Lotusový kvet s fialkou, Kvetový nektár s pomelom a Kvet slivky s vanilkou

Viac informácií nájdete na www.amway.sk

Súťaž:
Hrajte o 3 balíčky s očnými tieňmi a linkami od ARTISTRY STUDIO
Napíšte do komentára, v koľkých odtieňoch sú tekuté očné linky a troch z vás 20.11. vyžrebujeme