Natur Farm uzrelo svetlo sveta v roku 2008. Naším poslaním je oživiť pôvodné farmárske tradície a priniesť ich z polí, sadov a fariem priamo na váš stôl. Po uvedení prvých produktov značky Natur Farm na slovenský trh sa v pomerne krátkom čase prejavili plody usilovnej práce nášho tímu.

 

Silnou podporou značky je aj samotný brand Natur Farm. Sme hrdí na brand, ktorý reprezentuje rozkvet, jarné a letné obdobie plné zelene a života v prírode a zároveň skvelého chutného jedla, ktoré z prírody putuje priamo na stôl. S otvorením obalu Natur Farm prichádza stará známa vôňa a chuť, ktorú nenahradí žiadna iná. Za značkou Natur Farm stoja desiatky lokálnych aj zahraničných farmárov, spracovateľov a výrobcov. Vďaka tomu, že do detailov poznáme procesy výroby a tradičné metódy spracovania, dokážeme garantovať vysokú kvalitu potravín a ich prírodnú bohatú chuť. Jedlo, ktoré sa vyrába s láskou k tradíciam, naozaj chutí a prináša radosť.
Natur Farm je postavená na koncepte poctivého remesla a s úctou k tradíciam. Napredujeme s dobou a okrem tradičných potravín prinášame na trh aj novinky, ktoré sa tešia veľkému záujmu konzumentov. Inováciou je aj návrat k prírode. Keďže mnohé produkty na pultoch predajní dnes chutia naozaj „umelo“, spotrebitelia si žiadali staré dobré poctivé potraviny. Prínosom produktov Natur Fram sú prémiové kompóty, zaváraniny ale aj ovocné sirupy, aké sme milovali v detstve u starých rodičov. Husacie a kačacie masti, ktoré boli kedysi bežné a dnes sú skôr raritou, sme znovu prinavrátili spotrebiteľom, ktorí milujú tradičné chute.
Značka pozorne sleduje trendy a prispôsobuje sa požiadavkám trhu. Za súčasný trend je možné považovať zdravú výživu a tu sa k slovu prihlásili produkty ako brezový či kokosový cukor, maková a kokosová múčka, ľanové, sezamové a makové oleje, ale napríklad aj tekvicové tyčinky. Každá surovina prechádza najskôr rukami pestovateľa či farmára, potom výrobou.

Natur Farm sa etabluje ako tradičná značka, hrdá na svoje poctivé produkty, ktoré zákazníkom chutia práve preto, že je na nich poznať lásku k pôvodným farmárskym tradíciám a pestovateľským postupom.

Medzi „čerešničku“ patria sirupy Natur Farm s 33-percentným podielom ovocia. Keď sa povie baza, sirup naozaj chutí ako baza. A presne to si spotrebitelia vážia najviac. Vôňa bazy a chuť letného osvieženia na jazyku. Vďaka poctivej výrobe produktov okrem chuti a vône dokáže Natur Farm zhmotniť aj spomienky a emócie. Výnimočnú chuť sirupov sme zavreli do fliaš a urobili z nich dokonalú spomienku na leto…

Natur Farm nemá vyhradenú cieľovú skupinu, je tu pre všetkých čo milujú kvalitu. Poctivý broskyňový kompót s nadšením zje rovnako študent, ako aj riaditeľ firmy na obede. Už aj naše mamy vedeli, že koláče nám chutia keď, sú čerstvé a poctivo pripravené. Preto dohliadame na to, aby naše výrobky chutili a mali vzhľad čerstvosti. Produkty pod značkou Natur Farm si môže kúpiť naozaj ktokoľvek. Za úspechom značky je tradičná kvalita, ktorá nás odlišuje od stoviek iných značiek na trhu.
Natur Farm chce byť k spotrebiteľom čo najbližšie a preto je možné výrobky dostať kúpiť v každom kúte Slovenska. Poslaním a filozofiou je potešiť chuťové poháriky zákazníka tak, aby vedel, že s otvorením výrobku sa mu odhalí celý príbeh, od návštevy sadu až po kompót, ktorý mu vylepší jeho deň. Hlavne sa tešíme veľkému záujmu sirupov Natur Farm, ktoré naďalej prepisujú históriu spotreby, viac ako 2,5 milióna litrov za rok. Takéto množstvo by zaplavilo olympijský plavecký bazén.

Na záver by sme chceli pripomenúť, že určité návyky, postoje a prístupy ku zdraviu sa vytvárajú už v detstve. Významnou súčasťou vzdelávania v škole by mala byť  aj podpora zdravia a zdravého spôsobu života, a práve v tom Vám chceme my pomôcť, upevňovať Vaše zdravie a zdravie Vašich detí.

Súťaž
Hrajte o 15 vakov NaturFARM plných produktov od tejto spoločnosti. Plus na vás vo vaku čaká aj prekvapenie.

Súťažná otázka:

Koľko percentný podiel ovocia obsahujú sirupy NaturFARM?
Odpovede píšte do komentárov.