Doprajte svojej pokožke starostlivosť s liečivými účinkami. Svetová značka Kamedis ponúka podpornú liečbu prostredníctvom jedinečných kvalitných produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby spolupracovali s Vašou pokožkou a rešpektovali jej vrodenú integritu.
Spojením múdrosti tradičnej čínskej medicíny s inováciami vedy a techniky 21. storočia, vývojári z Kamedis vytvorili produkty pre problematickú pokožku. Skombinovali všetky priaznivé vlastnosti extraktov z rastlín, aby sa prirodzene podporilo zdravie pokožky. Produkty Kamedis sú jednoznačne bezpečné, nakoľko sa vyrábajú bez benzoylperoxidu, sódium lauryl sulfátu (SLS), parabénov, steroidov, farbív, uhoľného dechtu a akýchkoľvek iných zbytočných prísad. Jedinečné farby, textúry a arómy produktov Kamedis v sebe odrážajú prirodzenú kvalitu rastlinných prísad. Použité bolo len to, čo vytvorila sama príroda.

V Kamedise sa riadia heslom: vedecky overené a klinicky dokázané. Každá z rastlinných kombinácií umožňuje produktom poskytnúť pokrokové výhody – prebiotické a antibiotické účinky, ktoré prirodzene podporujú rast užitočných organizmov a zároveň inhibujú rast tých, ktoré sú škodlivé. Liečivé byliny sú pestované na špeciálnych plantážach, dôkladne zberané a starostlivo ošetrené, vďaka čomu ponúkajú dokázateľne najvyššie koncentrácie botanických výťažkov. Práve preto od týchto produktov dostanete to, čo od kvalitných výrobkov pre starostlivosť o pokožku aj očakávate.
Značka Kamedis ponúka produkty určené na viacero kožných problémov. Produktové rady sú rozdelené na základe farebného odlíšenia.

Modrá rada je určená na suchú, atopickú pokožku – ekzémy – TOPIC SKIN a extrémne suchú, popraskanú pokožku – DRY SKIN. Každodenné sprchovanie, chlórová voda a iné nečistoty z nej alebo okolia pôsobia negatívne aj na zdravú pokožku. Pri problematickej pokožke zhoršujú jej stav stav a bránia k jej regenerácii. Vyskúšajte TOPIC SKIN umývací gél na tvár a telo, ktorý hydratuje suchú pokožku, zmierni začervenanie, svrbenie, či akékoľvek podráždenie. Ak je pokožka veľmi suchá až atopická, vhodné je následne aplikovať TOPIC SKIN krém na tvár a telo, ktorý je určený pre deti od narodenia. Najúčinnejšou zložkou je kombinácia tradičných čínskych bylín – rebarbory, portulaky, krvavca, šišiaka či sladovky. Okrem liečivých bylín sa tam nachádza alantoín, glycerín, bambucké maslo, kyselina hyalurónová, atď. Na extrémne popraskanú pokožku odporúčame DRY SKIN hydratačný gél na nohy. Môžete aplikovať na akúkoľvek suchú, až do krvi popraskanú pokožku (napr. aj diabetická noha). Klinické štúdie preukázali zahojenie už po 8 dňoch aplikovania.

Fialová rada obsahuje SKIN RELIEF upokojujúce mlieko. Je určené na lokálne použitie. Zmierňuje svrbenie, upokojuje začervenanú a podráždenú pokožku napr. po bodnutí hmyzom.

Zelená rada AC-CLEAR určená pre problémy s vyrážkami a akné. Pri týchto problémoch je veľmi dôležité dodržiavať správnu hygienu. Je potrebné zabezpečiť,  aby sa obmedzovala tvorba kožného mazu, a aby nedochádzalo k premnožovaniu baktérií. Na druhej strane treba zabezpečiť, aby sa pokožka nevysušila. Toto dokáže aj správne používanie umývacieho gélu a krému. AC-CLEAR čistiaci gél na tvár hĺbkovo vyčistí mastnú pokožku náchylnú na tvorbu škvŕn a vyrážok, upokojí začervenanie a podráždenie bez následného vysušenia pokožky. AC-CLEAR krém na tvár pomáha udržiavať rovnováhu v pokožke. Ak by sa aj potom vyskytol púčik, máme riešenie v podobe AC-CLEAR gél na lokálne ošetrenie. Efektívne pôsobiaci gél, aktívne zbaví pokožku od čiernych bodiek, škvŕn a vyrážok. Aplikuje sa bez oplachovania. Klinicky je preukázaný viditeľný účinok už po 5 aplikáciách.

Oranžová rada je určená pre šupinatú pokožku a lupiny s označením SEBO a pre psoriatickú pokožku s označením PSO. Základnou bylinou je indigo, ktoré dáva produktom tejto rady typickú farbu od tmavo modrej až po bledo modrú. Trápi Vás svrbivá pokožka vo vlasoch, lupiny, či začervenanie? Zbavte sa týchto problémov pomocou SEBO šampón proti lupinám alebo PSO šampónu. Klinické štúdie preukázali pôsobenie aj na chronické stavy s 50% úspešnosťou už za 2 týždne aplikovania. Na väčšie lézie je vhodné použiť SEBO&PSO mlieko na pokožku hlavy. Votrie sa v jemnej vrstve do pokožky bez následného oplachovania. Hydratuje, upokojuje, vyživuje pokožku, zabraňuje a redukuje tvorbu lupín. Pri problémoch so psoriatickou kožou je vhodné použiť PSO SKIN krém na telo. Je to bohato zvláčňujúci krém, ktorý zmierňuje začervenanie, hydratuje suchú a šupinatú pokožku. Okrem indiga obsahuje glycerín, bambucké maslo, ceramidy a kyselinu hylurónovú. Ak je pokožka začervenaná šupinatá a zároveň aj mastná, ideálnym riešením je používať produkty SEBO SKIN. K dispozícii je čistiaci gél a krém na T-zónu. Veľmi rýchlo uľavuje od problémov. Upokojuje začervenanú a mastnú pokožku, hydratuje. Pomáha obnovovať prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Je vhodný aj na zapareniny, či mokvajúce rany.

SÚŤAŽ:
Do komentára napíšte z koľkých liečivých bylín je zložená dermokozmetika Kamedis?
A troch z Vás odmeníme jedným produktom z tejto liečivej kozmetiky.
(odpoveď nájdete na www.kamedis.sk)

Výhercovia

Jana Šatková
Boz Bedeo
Eduard Dibarbora