Nová dámska vôňa Betty Barclay Oriental Bloom vás zavedie do čarovného Marakešu s jeho magickými rastlinami, pestrými farbami, stenami zdobenými mozaikami a orientálnymi vôňami. Uprostred zhonu sa ocitnete v malej oáze pokoja.

Tradičné marocké kúpele zdobené mozaikovými dlaždicami, ozdobnými dekoráciami, striekajúcimi fontánami a bazénom vás pozývajú na schladenie. Vôňa Betty Barclay Oriental Bloom predstavuje miesto nadčasovej elegancie uprostred pulzujúceho mesta. Dobrodružstvá a vzdialené svety s inšpiratívnou prírodou a pôsobivou rozmanitosťou vôní – to je presne to, čo predstavuje túžba po Oriente. Miesto na ďalekom východe, kde môžete pred všetkým uniknúť, romantická atmosféra na načerpanie novej energie, obklopené tajomnou a podmanivou krásou orientálneho umenia. Miesto, kde môžete nechať vašu dušu snívať.

Betty Barclay Oriental Bloom je vôňa, ktorá zahalí romantickú, zmyselnú ženu, ktorá si plnými dúškami vychutnáva svoj život, do ženskej vône a umožní jej snívať o neznámych miestach a dobrodružstvách. Kombinácia vôní Orientu a kvetov – hybrid kvetinových a orientálnych tónov kombinuje sladkú vôňu a esencie čerstvo rozkvitnutých kvetov s bohatými hrejivými a korenistými arómami. Vytvára sa tak hravá romantická kompozícia, ktorá je výrazná, avšak nie rušivá. Nová vôňa Betty Barclay a s ňou súvisiace výrobky osobnej starostlivosti sú k dispozícii v obchodoch od polovice júla 2020. Betty Barclay Oriental Bloom vás ponorí do vône živej sviežosti oázy, ktorá sa otvára tónmi orientálnych kvetov, tvorených vôňou čerstvej hrušky a transparentných listov kvetov frézie a jazmínu s kvapkami rosy. V srdci sa rozvíja kvitnúca kytica s jemnými ženskými tónmi magnólie, ktoré sú jemne obalené sladkým, zvodným čarom tonkových fazúľ pripomínajúcich vôňu mandlí a nádychom známych vanilkových aróm. V tajomnom základe doznieva vôňa orientálnych kvetov s jemnými tónmi dreva a mošusu.

Hlava
Hruška, frézia, jazmín
Srdce
Magnólia, tonkové fazule
vanilka
Základ
Bledé drevo, mošus

Súťaž
Napíšte dole do komentára aká kombinácia sa snúbi v tejto vôni a ste v hre.
Žrebujeme 10.9. 2020