Stres je emóciou, ktorá život sprevádza pravidelne. Väčšina stresujúcich zážitkov je normálna. Aj šťastné udalosti ako povýšenie v práci či narodenie dieťaťa sú do istej miery stresujúce.

Dlhodobo pretrvávajúci stres a z toho ustavične zvýšená hladina stresových hormónov však vedie k vzniku rôznych chorôb v podobe vysokého krvného tlaku, žalúdočných vredov, porúch imunity. Okrem tela dlhodobý stres negatívne vplýva aj na ľudskú myseľ a okrem podráždenosti, zlosti a nesústredenosti je často spúšťačom rôznych psychických porúch, ako je úzkosť či depresia

Jednou z možností je vo vypätých situáciách či životných obdobiach vyskúšať doplnok stravy Anxiolan. Klinicky overená kombinácia extraktu valeriány a ľubovníka, podporená účinkom horčíka a vitamínu B6 ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí. Prírodné riešenie, ktoré nevyvoláva závislosť, je nenávykové a neutlmuje.

 

Otázka: Koľko miligramov (mg) extraktu z valeriány obsahuje 1 tableta/kapsula? (odpoveď nájdete na https://www.gsklub.sk/produkt/gs-anxiolan-2-x-30-tabliet/)

Výherca získa balíček 2×30 tabliet GS Anxiolan.

Správne odpovede píšte do komentára pod článkom