Stres, nedostatočný spánok alebo nevyvážená strava. Pokožka o vás prezradí oveľa viac, ako si myslíte, a preto by ste sa o ňu mali dostatočne starať. Nezabúdajte na hĺbkovú starostlivosť, ktorá výrazne ovplyvní aj proces starnutia vašej pleti – udrží pleť krásnu nielen navonok, ale tiež vnútri.

Novinka v hĺbkovej starostlivosti o pleť, obsahujúca sadu tabliet a nápojov, udržiava pokožku mladistvú po celý deň. Zároveň poskytuje ochranu proti poškodeniu bunkového tkaniva a tým spomaľuje proces starnutia pleti. Zdôraznite svoj prirodzený pôvab a nechajte zažiariť vnútornú krásu! Vyskúšajte Balíček TRUVIVITY BY NUTRILITE OxiBeauty, ktorý obsahuje beauty drink a beauty supplement!


TRUVIVITY™ OxiBeauty™ Balíček obsahuje kombináciu nápoja a doplnku stravy so živinami pre žiarivý vzhľad pleti. Poskytuje meď a vitamín E pre celodennú ochranu pred oxidačným stresom.
• Napomáha udržiavať zdravie buniek a tým dodáva pleti žiarivý vzhľad s prirodzeným leskom.
• Jeho zložky tvoria ochrannú bariéru pred oxidačným stresom, ktorý hrá významnú úlohu v procese starnutia pleti.
• Vitamín E a meď prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
• Meď prispieva k normálnej pigmentácii pokožky.
• Aktívna starostlivosť o pleť zvnútra pre zlepšenie celkovej kondície a väčšej sebaistoty a žiarivosti.
• Zaisťuje celodennú ochranu pred voľnými radikálmi.

TRUVIVITY™ OxiBeauty™ BEAUTY SUPPLEMENT
Poskytnite vašej pleti dostatočnú ochranu pred pôsobením oxidačného stresu. Jeho spúšťačom sú vonkajšie faktory ako napríklad hektický životný štýl, ktorý sa významnou mierou podieľa na procese starnutia pokožky.


Vďaka vysokému obsahu medi, arónie a šalvie, ktoré pôsobia ako antioxidanty chrániace bunky proti vonkajšiemu poškodeniu, pleť udržia mladistvú a sviežu.
Odporučené dávkovanie sú dve tablety ráno.
TRUVIVITY™ OxiBeauty™ BEAUTY DRINK
Ku komplexnej ochrane pleti sa odporúča raz denne užívať tiež nápoj, ktorý rovnako bráni poškodeniu buniek, ktoré majú vplyv na vnútornú štruktúru pleti a tým pôsobia aj na jej vonkajší vzhľad.


Ovocný nápoj plný príchute plodov arónie dodá telu vitamín E, ktorý podporí prirodzenú regeneráciu pokožky. A vďaka obsahu výťažku z kamiliek a čierneho ríbezľa naviac pomôže ochrániť bunky pred oxidáciou, ktorá je hlavným spúšťačom starnutí pokožky.

Súťaž: Súťažte o tri Beauty Drinky – napíšte dole do komentára akú ochranu poskytuje nový rad doplnkov stravy TRUVIVITY™ OxiBeauty™. Žrebujeme 26.7. 2020