Výživový doplnok INOFOLIC je spojením mimoriadne potrebného vitamínu myo-inozitolu a kyseliny listovej. Kyselina listová je potrebná k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Myo – inozitol je vitamín skupiny B, ktorý sa nachádza prirodzene v organizme.

V prírode je jeho výskyt hojný, avšak ak by sme chceli nedostatok myo – inozitolu v tele doplniť na optimálne hodnoty, museli by sme zjesť  obrovské množstvo rôznorodých a ťažko kombinovateľných potravín. Doplnok stravy INOFOLIC je preto vhodné užívať pri zvýšenej potrebe myo – inozitolu a kyseliny listovej, prípadne pri nedostatku týchto vitamínov v organizme. O tom, že si produkt obľúbili pacientky aj lekárnici svedčí aj fakt, že INOFOLIC zvíťazil v nezávislom odbornom hodnotení lekárnikov v kategórii zlepšenie plodnosti. Dlhoročné praktické skúsenosti s ním majú aj gynekológovia i ženy v celej Európe, vrátane Slovenska.

Súťažná otázka: Vitamín akej skupiny je Myo-inozitol? Odpovede píšte do komentárov a 3 z vás budú vyžrebovaní a získajú výživový doplnok INOFOLIC.