Kolagén je základný stavebný prvok v tele. Pôsobí ako spojivo buniek prakticky v celom tele, to znamená nielen v kostiach, šľachách, kĺboch a pokožke, ale napríklad aj v krvných cievach, rohovke oka a dokonca v zuboch.

Dá sa povedať, že v tele živočíchov a ľudí kolagén funguje ako lepidlo, podporujúce prácu buniek v tkanivách. Nie nadarmo získal svoj názov. Vedeli ste, že pochádza z gréckeho slová „kólla”, ktoré v preklade znamená lepidlo? Kedy začať užívať kolagén ? Ľudské telo od 25.roku života stráca schopnosť ďalej tvoriť kolagén, čím dochádza práve k nežiaducim účinkom vo forme prejavov starnutia. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne táto látka nazývať, tvorí viac ako 30% bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia, udržuje mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť, dodáva živiny pre tkanivá, regeneruje pleť, zabraňuje vypadávaniu vlasov a lámaniu nechtov. Nie je kolagén ako kolagén. Viete si vybrať ten správny?

8 dôvodov prečo práve Inca Collagen

  • Prémiový trojzložkový kolagén z overených zdrojov (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • 100% morský kolagén bez prísad, ktorý naozaj funguje
  • Bioaktívny (živý) kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
  • Denná dávka obsahuje 3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu
  • Skvelo rozpustný vo vode – nehrudkovatie ako iné
  • Samostatne balená denná dávka pre zachovanie účinku
  • Nemaskovaný sladidlami, farbivami ani ochucovadlami
  • Kolagén overený zákazníkmi s výbornými recenziami

Pozrite si  recenzie spokojných zákazníkov.

Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu. Na trhu je už etablovaný a obľúbený prémiový produkt 100% morský Bio-Aktívny kolagén od Inca Collagen. Bio-Aktívny morský kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen ovplyvňuje bunkovú obnovu a podporuje regeneráciu kolagénových vlákien.

Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Inca Collagen je vyvážený komplex bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.

Súťažná otázka: Ake atribúty by mal mať kolagen aby naozaj fungoval?

Jedna z odpovedí:

– čistý (neochutený, bez prísad )

– morský (najviac podobný ľudskému)

– v prášku na pitie (lepšie sa vstrebáva)

Jeden z vás získa mesačný balíček Inca Collagenu, odpovede píšte dole do komentára.