Ste typ, ktorý rieši vianočné darčeky s úsmevom a s dostatočným predstihom? Alebo sa, tak ako my, radíte k väčšine, ktorá sa kvôli pracovným povinnostiam k tejto príjemnej povinnosti dostane až niekoľko týždňov či dní pred Vianocami?

V dnešnej dobe, keď je všetkého v obchode dostatok, nie je problém dokonalý darček zohnať. Stačí niekoľko kliknutí na internete, kuriér Vám o pár dní zvoní pri dverách a je po strese. Oveľa náročnejšou úlohou je však dokonalý dychberúci darček vymyslieť. Aby sme Vám pri tejto neľahkej úlohe pomohli, nechali sme si poradiť od odborníka. Po akých darčekoch teda väčšina z nás túži?

Už dlhodobo sú najpredávanejšími vianočnými darčekmi elektronika, kozmetika, šperky a hodinky, oblečenie a knihy. Ak by ste radi darovali niečo, čo vyrazí dych, ale pri tom Vás to nezruinuje, siahnite po hodinkách. Garantujeme, že Váš darček bude neprekonateľný! Aké sú teda naj tipy na pánske a dámske hodinky?

Páni si vyberajú športovú eleganciu

Vo všeobecnosti platí, že výber hodiniek pre pána by mal odzrkadľovať jeho povolanie a záujmy. Podnikateľ, manažér alebo riaditeľ ocení skôr elegantné oblekovky v minimalistom dizajne, naopak človek, ktorý je v neustálom pohybe potrebuje skôr odolnejšie, športovejšie hodinky. Značka FESTINA má vo svojej ponuke stovky pánskych modelov od výmyslu sveta, a pri nákupe z e-shopu máte až 30 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru, ak by ste sa netrafili do vkusu. Skvelé ceny a prvotriedny záručný a pozáručný servis sú pri tak kvalitnej značke samozrejmosťou. Okrem toho sú všetky pánske hodinky zabalené v kvalitnej darčekovej krabičke. Stačí už len darovať!

Dámy uprednostňujú trblietavé krásky

Predstavte si krásne dámske hodinky obsypané trblietavými kryštálmi Swarovski, ktoré nevynikajú len nádherným dizajnom, ale aj výnimočnou funkčnosťou a kvalitou. Na číselníku žiari meno overenej svetoznámej značky, napriek tomu je však ich cena viac ako výhodná. Počuli ste už o kolekcii Mademoiselle Swarovski od FESTINY? Desiatky krásnych dizajnových hodiniek, v tých najobľúbenejších farbách. Elegantné dámske hodinky, ktoré by potešili každú ženu. Tak ako pánske hodinky, aj všetky dámske modely Vám FESTINA zašle v krásnom balení. Pri dámskych hodinkách je balením nádherná ružová šperkovnica, ktorú neskôr môžete využiť ako úkryt pre Vaše poklady.

Ak hľadáte darček, ktorý sa stane každodenným spoločníkom stavte na kvalitné hodinky. Pri každom pohľade na presný čas si obdarovaný spomenie na Vás a na ten krásny moment prekvapenia, keď pod stromčekom otvoril krabičku so značkovými hodinkami. Práve hodinky sú cenným darom, ktorý vydrží niekoľko rokov a dennodenne spríjemňuje a uľahčuje život nejednému z nás. Darujte čas, darujte spomienku a zážitok. Darujte hodinky FESTINA, ktoré budú pri Vás pri každom dôležitom rozhodnutí, počas ťažkých pracovných dní, pri obľúbených voľnočasových aktivitách aj v rodinnom kruhu. Najväčší výber hodiniek nájdete na shop.festina.sk.