Hranolčeky sú milované na celom svete a svoje nezastupiteľné miesto majú aj na obľúbených streetfoodových trhoch. Ich popularita neustále rastie, najmä vďaka novým a chutným kombináciám a neopakovateľnej atmosfére.

McCain hranolčeky CRISPERS majú inovatívny tvar „V“, skvelú 100% chuť zemiakov a sú ako vystrihnuté zo streetfoodovej atmosféry! Extra chrumkavé CRISPERS sa ľahko a štýlovo kombinujú a servírujú: s dipmi alebo k burgru, do kornútku alebo na tanier. Prijmite pozvanie na pouličnú gastronómiu u vás doma a presvedčte sa sami, ako chutný a štýlový môže byť domáci streetfood s novými hranolčekmi CRISPERS od McCain. Viac na http://www.mccain.sk.

Streetfood doma? S CRISPERS áno!
Ak máte radi dobré jedlo, nové gurmánske zážitky a neváhate skúšať nové jedlá, McCain hranolčeky CRISPERS sú presne pre vás! Originálny tvar V s vrúbkami, extra chrumkavosť a neodolateľná chuť robia z týchto výnimočných hranolčekov skutočnú streetfoodovú pochúťku. Kombinujte, skúšajte a chrumkajte! V-hranolčeky CRISPERS sú extra chrumkavé vďaka inovatívnej receptúre. Pripravené z najkvalitnejších a starostlivo vybraných zemiakov sľubujú prvotriednu McCain kvalitu. Hranolčeky CRISPERS sú taktiež vhodné pre vegánov a majú certifikát Európskej vegetariánskej únie.

Zoznámte CRISPERS so svojimi priateľmi
Prichystajte nové McCain hranolčeky CRISPERS svojim priateľom a vytvorte si streetfoodovú atmosféru u vás doma. Možností servírovania je mnoho a s CRISPERS to pôjde jednoducho. Buďte kreatívni, prichystajte rôzne dipy a zapojte aj priateľov. Aj vďaka hranolčekom CRISPERS od McCain sa obyčajné stretnutie s priateľmi u vás doma zmení na gurmánsky zážitok ako z pravého streetfoodového trhu!

NÁŠ TIP: McCain hranolčeky CRISPERS odporúčame pripravovať pečením v rúre. Stačí ich vysypať na plech a bez kvapky oleja piecť podľa návodu na obale.McCain hranolčeky CRISPERS: 1,99 €/ 500 g. Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.