kaviareň Starbucks Bory Mall

Spoločnosť AmRest, jediný prevádzkovateľ kaviarní Starbucks v regióne strednej Európy, dnes formou licenčnej zmluvy otvorila piatu kaviareň Starbucks v Bratislave. Nová kaviareň sa nachádza v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.

„Po dvoch rokoch na slovenskom trhu môžem zodpovedne potvrdiť, že Starbucks si našiel svojich stálych zákazníkov a stal sa súčasťou kávovej kultúry na Slovensku. Pokračujeme v koncepte, s ktorým sme na trh vstúpili a rozhodli sme sa otvoriť piatu kaviareň v nákupnom centre a vytvoriť tak ďalšie miesto,  kde naši zákazníci môžu zažiť jedinečnú atmosféru Starbucks. Verím, že aj táto kaviareň Starbucks bude patriť medzi obľúbené miesta pre pracovné stretnutia, priateľské posedenia a jedinečné momenty pri voňavej káve,“ vyjadril sa k otvoreniu novej kaviarne Lukáš Porazil, regionálny riaditeľ spoločnosti AmRest pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko.

kaviareň Starbucks Bory Mall

Kaviareň Starbucks v nákupnom centre Bory Mall sa nachádza na prvom podlaží a svojich zákazníkov opäť upúta jedinečným dizajnom, ktorý umocňuje príjemnú atmosféru stretnutí pri káve. Jedinečným prvkom interiéru kaviarne je ručne maľovaná grafika, ktorá reprezentuje príbeh kávy, ktorá sa prostredníctvom ľudí mení zo zrnka až na voňavý nápoj v šálke. Na stene môžete nájsť aj metalický obraz kávovníka. Interiér novej kaviarne tak vyzdvihuje práve jedinečnosť obľúbeného kávového nápoja, vďaka ktorému si zákazníci môžu vychutať jedinečný Starbucks zážitok. 

Kaviareň Starbucks v nákupnom centre Bory Mall má rozlohu 138m2 a zákazníkom ponúka celkom 46 miest na sedenie.