Vianoce sa blížia a vy ešte nemáte darček pre svojho partnera? Tak to by ste sa pre istotu mala poponáhľať, aby sa nestalo, že to, čo mu chcete kúpiť, nestihnete zohnať do Vianoc. Že vy ešte nemáte ani vymyslené, čo mu kúpite?

Kozmetika nemusí byť len sprchový gél
Ak v tomto období, keď už sa rozbehli vianočné reklamy, ešte stále nemáte ani len potuchy, čo také by ste kúpila svojmu partnerovi, to už je vážnejší problém. Prinášame vám preto niekoľko tipov na vianočné darčeky pre mužov, ktoré dokonca ani príliš nezaťažia peňaženky tých z vás, ktoré si nemôžu dovoliť kupovať drahé dary. Veď o tom by Vianoce ani byť nemali.

Tradičným darčekom nielen pre ženy, ale aj pre mužov je kozmetika. Áno, tá zrejme žiadneho chlapa nenadchne (iba že by zvykol tráviť v kúpeľni viac času ako vy). Aj kozmetika však môže byť skutočne „chlapský“ darček. Ako? Ak váš partner nosí bradu, skúste mu kúpiť nejakú značkovú kozmetiku určenú špeciálne na starostlivosť o bradu.

Môžete sa inšpirovať jeho záľubami
A čo takto niečo do auta? Praktickým darčekom môžu byť kvalitné gumené rohože. Že tie sa vám k Vianociam príliš nehodia? Tak čo takto navigácia? Ak máte auto, ktorého súčasťou navigácia nie je a využívať navigáciu v mobile váš partner z akéhokoľvek dôvodu príliš nechce, môže byť práve tá skvelým darčekom.

Miluje váš partner hudbu? Kúpte mu teda niečo na jej počúvanie! Populárne sú bluetooth reproduktory, ktoré môžu fungovať aj na batérie, tým pádom sa nielenže ľahko prenášajú v rámci vašej domácnosti, ale jednoducho môžete cez ne počúvať hudbu, napríklad aj na chate. Prípadne ak váš partner radšej počúva hudbu „súkromne“, určite ho potešia dobré slúchadlá.

A na záver ďalšia klasika, oblečenie. Prípadne kvalitná obuv, tá môže potešiť ešte viac, keďže (ak vás partner nemá viac párov topánok ako vy) ju bude nosiť takmer denne. Samozrejme, do tohto sa „púšťajte“ najlepšie vtedy, ak ste si istá tým, že viete vybrať správnu veľkosť.

 

Zdroj obrázka:
Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com