Sú modrí, veselí a získali si už celé generácie detí. O koho ide? No predsa o Šmolkov, nezabudnuteľné postavičky z lesnej dediny. Veľkí aj malí fanúšikovia teraz môžu v Kinder Surprise nájsť osem postavičiek v originálnej edícii a navyše ich nechať ožiť v rozšírenej realite zábavno-náučnej aplikácii Applaydu.

Šmolková dedinka je miesto plné pohody a dobrej nálady, ktorú občas potrápi iba prefíkaný čarodejník Gargamel. Zostavte si vlastnú kolekciu obľúbených postavičiek Šmolkov, z ktorých každá vyniká svojim špeciálnym talentom. Všetky figúrky na sebe navyše majú zlatý prvok a jedna z nich je dokonca celá zlatá. Dokážete ju nájsť?

Sympatická Šmolinka, múdry tatko Šmolko aj ďalší hrdinovia majú na letáčiku vo vajíčku QR kód, ktorý stačí v aplikácii načítať, aby vám postavička na displeji ožila. Šmolkovia budú baviť celú rodinu, až sa spoločne v Applaydu pustia do kúzelných hier s hračkami z Kinder Surprise i do kreatívnych a náučných aktivít. Tie vznikali na základe odporúčania Katedry pedagogiky na Oxfordskej univerzite. Aplikácia od spoločnosti Gameloft je úplne zadarmo a poskytuje rodinné a bezpečné prostredie bez reklám a nákupov v aplikácii.

Ferrero

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov cukroviniek v Európe a zároveň jednou z najväčších na svete. K portfóliu spoločnosti patria vedúce značky na trhu ako Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.