Poznáte Ochucovadlo Podravka, ľudovo prezývané vegeta alebo jednoducho Podravka? Že sa pýtame! Však pri varení ho používali už naši starkí, rodičia a radi po ňom siahneme aj my. Je súčasťou našich kuchýň dlhé roky. Pýtate sa, ako je to možné? Dôvod je veľmi jednoduchý: ak jedlu niečo chýba, Podravka ho dochutí k najvyššej spokojnosti!

Na originálne spojenie korenín a kvalitnej sušenej zeleniny nedá dopustiť niekoľko generácií. Či ste v kuchyni ako doma alebo sa s varením len zoznamujete, Ochucovadlo Podravka využijete pri príprave jedál od výmyslu sveta – dochutí polievky, zeleninu, mäso a aj sezónne špeciality. Stačí lyžička Podravky a obľúbené jedlo vyladíte presne k vášmu štýlu a chuti. Viac na www.podravka.sk a www.ktvojmustylu-podravka.sk.

Časom overená kvalita a chuť

Mama, ktoré sa ponáhľa z práce pre deti na krúžky a rozmýšľa, čo variť na večeru…

Otec vychutnávajúci si víkendové varenie pre rodinu či grilovacie umenie na záhrade…

Večne zaneprázdnený manažér, ktorý sa chce najesť bez kompromisov – rýchlo, kvalitne a chutne…

Študent na internáte, pre ktorého je príprava chutného jedla mnohokrát výzvou…

Odmena po ťažkom dni? Obľúbené jedlo navarené jednoducho a rýchlo…

Je vám niektorá z týchto situácii povedomá? Varenie bolo, je a bude neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Pre niekoho je záľubou, pre iného nutnosťou. Tak či onak, Podravka už viac ako 60 rokov sprevádza naše kulinárske dobrodružstvá a robí prípravu jedál jednoduchšou. Nadčasové Ochucovadlo Podravka nie je módnou záležitosťou, ktorú o chvíľku nahradí niečo iné. Gurmánska stálica našich kuchýň je tu pre všetkých bez rozdielu a na jej tradičnú chuť overenú časom sa môžeme vždy spoľahnúť.

S Podravkou je varenie zážitkom

S Podravkou chutí skrátka každé jedlo lepšie, preto sa oplatí premeniť varenie na zážitok! Starostlivo vybrané koreniny a sušená zelenina tvoria tradičnú chuť, ktorá vyladí každé slané jedlo do dokonalosti. Ochucovadlo Podravka môžete použiť v omáčkach, polievkach, prívarkoch, tiež pri pečení či grilovaní mäsa, rýb a zeleniny, a to na akýkoľvek spôsob. Nie je nič jednoduchšie, ako pridať štipku Podravky, presne podľa vašej chuti. Želáme veľa chutných kulinárskych zážitkov a dobrú chuť!

Viac na www.podravka.skwww.ktvojmustylu-podravka.sk.

* * *

O Podravke:

Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch. Okrem presláveného tradičného Ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné. Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške viac ako 50%. Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a deviatich ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019, 2021, 2022). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 31 pracovníkov.

Ochucovadlo Podravka 75 g: 0,85 €/ 75 g
Ochucovadlo Podravka 200 g: 1,49 €/ 200 g