Obľúbený Pribináček prichádza s novinkou Pribináček Kapsík. Perfektne vám padne do ruky a pochutnáte si na ňom v dvoch príchutiach – vanilka a kakao. Určite oceníte, že je ľahký, nerozbitný, znovu uzatvárateľný, mimo chladničky vydrží až 6 hodín a konzumuje sa bez lyžičky.

 

Pribináček pre svojich kamarátov pripravil novinku – chladenú kapsičku Pribináček Kapsík plnú čerstvého tvarohu a smotany, ktorá si nájde svoje miesto v každom ruksaku aj chladničke. Pribináček Kapsík je pripravený potešiť svojich objaviteľov vtedy, keď sa prihlási hlad alebo chuť na lahodnú dobrotu. Pribaľte si so sebou Pribináček Kapsík na výlet alebo na ihrisko a dobite si energiu obľúbenou pochúťkou. Kapsička je zdrojom bielkovín a je plná chuti, ktorú milujú deti i dospelí.

Pribináček Kapsík vydrží mimo chladničky až 6 hodín a vďaka spoľahlivému obalu vám nehrozí žiadne zašpinenie ruksaku či vrecka, kde môžete Kapsík bez obáv prenášať. Ľahko sa otvára a mamičky určite ocenia, že k jeho vychutnávaniu nepotrebujete žiadny riad ani lyžičku. Skrátka, je to skvelý spoločník pri vašich dobrodružných zážitkoch plných energie!

Pribináček Kapsík: Vychutnajte si „Pribináčka v kapsičke“ aj na cestách a pribaľte si so sebou novinku Pribináček Kapsík. Perfektne vám padne do ruky a pochutnáte si na ňom v dvoch príchutiach – vanilka a kakao. Lahodná maškrtka je z čerstvého tvarohu a smotany. Odporúčaná cena: 0,89 EUR, balenie: 70 g. Pribináček Kapsík je ľahký, nerozbitný a znovu uzatvárateľný. Ľahko sa konzumuje bez lyžičky. Medzi deťmi i maminkami je táto forma občerstvenia stále častejšie vyhľadávaná. Kapsík je vaša nová ideálna dobrota do ruky.