Aj keď cez leto skôr oblečenie zhadzujeme a skracujeme, aby sme v horúčavách ako tak vydržali, mali by sme aj naše šatníky začať pomaly pripravovať na klesanie teplôt. Nebojte sa, nemyslíme hneď vyťahovanie zimných búnd a kabátov.

V predĺženom tričku môžete vyzerať sexy

Skôr sme mali na mysli, že niektoré druhy oblečenia začneme opäť „predlžovať“. Na čo narážame? No predsa na štýlové predĺžené dámske tričká! V letných horúčavách prídu síce vhod skôr skrátené tričká a rôzne crop topy a to hlavne ak máte vypracované bruško, ktoré chcete ukázať, ale keď začnú teploty pomaličky klesať, hodiny strávené v posilňovni budete musieť ukazovať inak.

Vráťme sa ale k tým predĺženým tričkám. Ich výhodou je, že dokážu čiastočne zahriať, čo oceníte hlavne večer, keď teploty už nebudú také príjemné ako počas vrcholiaceho leta. A kto povedal, že sexy outfit je len ten, ktorý toho čo najviac odhaľuje? Ak rozmýšľate, s čím kombinovať predĺžené tričká, máme pre vás pár tipov.

Vyskúšajte tieto kombinácie

Aj pri predĺžených tričkách môžete staviť na overenú a nestarnúcu kombináciu trička a klasických džínsov. Ideálne ak bude tričko v „basic“ farbe. Uprednostníte tajomnú čiernu alebo bielu, ktorá bude žiariť ako váš úsmev po účinnom bielení zubov? Je to len na vás!

Predĺžené tričko je ideálne aj v kombinácii s legínami. Ak patríte k dámam, ktoré sa necítia komfortne v legínách, pretože v istom zmysle odhaľujú zadok, oblečte si k nim predĺžené tričko, ktoré ho zakryje. A keď bude mať na bokoch rozparky, bude pôsobiť veľmi sexy. Pri výbere farieb sa medze nekladú, stačí farbu trička dobre skombinovať s farbou legín a zvyšku vášho outfitu.

Predlžené tričká sa dajú nosiť aj ako šaty. Ak vám takéto tričko siaha aspoň pod zadok, môžete ešte využiť teplé počasie a nohavice nechať doma. Ako šaty môžete nosiť predĺžené tričká s krátkym aj s dlhým rukávom. Zdroj obrázka: Autor: JKstock / Shutterstock.com