Najlepšie veci na svete často bývajú dielom náhody. V tomto príbehu však hlavnú úlohu zohralo odhodlanie, práca a chuť, ktorá vzišla z vášne.

Legenda uvádza, že mladučká Pauline stretla muža svojho života za nevšedných okolností. Vo vtedajšom Prešporku ho ošetrovala v poľnej nemocnici. Zamilovali sa do seba a spojenie jej šikovnosti a umu a jeho francúzskych koreňov nemohli priniesť lepší výsledok. Ich spoločná vášeň a láska žije zhmotnená vo fľaši už takmer dvesto rokov.

Pauline stála ako jediná žena v Rakúsko – Uhorsku na čele vinárstva, ktoré spoločne s manželom viedli. Svoju výbornú povesť získalo vďaka šumivému vínu, ktoré bolo vyrábané v Hubert Champagner Fabrik spôsobom, akým sa vyrába originálne francúzske šampanské –  méthode Champenoise. Dôkladným dvanásťmesačným kvasením vo fľaši tak vzniká šumivé víno, za ktorého kvalitou sú desiatky hodín ručnej práce. Mnoho z procesov, hoci v modernejšej podobe zostalo rovnakých, ako za čias, keď patronát nad výrobou šumivého vína držala Pauline Hubert.

Sila lásky v limitovanej edícii
Na počesť zaľúbencov, ktorí na našom území rozbehli výrobu špičkových sektov tradičnou francúzskou metódou vznikla edícia, ktorá svojou nezameniteľnosťou ulahodí aj dnešným zaľúbencom. Elegantný ružový sekt Pauline Hubert rosé Brut je esenciou ženskosti a sily. Jeho srdcom je lahodná Frankovka Modrá rosé ktorá vďaka dvojitému zušľachteniu získava nežnú ružovú farbu, príjemnú perlivosť a opojnú chuť malín a biskvitu. Milovníkov exkluzívneho pitia si získa už po prvom dúšku.

Sekt Johann Hubert Extra Dry, ktorý nesie názov podľa jedného zo zakladateľov výroby šumivého vína v našich končinách je pravidelne oceňovaný na medzinárodných súťažiach. Kvalitou predbehol i svetoznáme značky sektov. Rok 2020 mu priniesol prestížnu zlatú medailu z najväčšej medzinárodnej vinárskej súťaže AWC Vienna. Prvenstvo získal v silnej konkurencii viac než 11 000 vín zo 41 krajín sveta. Keď zatúžite spestriť si svoj Valentínsky stôl niečím naozaj špeciálnym, ponuka sektov s príbehom je pre vás ako stvorená.  Nájdete ich aj na e-shope  www.hubertonline.sk