magnet rimano

s Rimano magnetickou omietkou od Rigipsu 

V práci alebo doma, príjemnejšie a pohodlnejšie sa cítime v miestnostiach, ktoré sa nám prispôsobia, sú zariadené podľa nášho vkusu. Drobnosti ako fotografie blízkych, plagát hudobnej skupiny, lístočky s odkazmi alebo plán najbližšieho výletu s priateľmi sú tým, čo robí miestnosť domovom. 

Magnetic_plaster_bag_Mock-up

Vďaka novej magnetickej omietke Rimano teraz odpadáva hľadanie špendlíkov, zoškrabovanie lepidla či montovanie poličiek. Všetko potrebné pripevníte rýchlo a jednoducho iba pomocou magnetu. 

 

Omietka vyvinutá na zútulnenie akéhokoľvek priestoru, a to bez neporiadku, je snom nejedného rodiča i jeho ratolesti, študenta alebo projektového manažéra. Prednosťou magnetickej omietky je, že kvalitatívne je na nerozoznanie od ostatných špičkových omietok spoločnosti Rigips. Magnetická sadrová omietka Rimano je tenkovrstvová a vhodná na väčšinu podkladov, staré aj nové materiály. Hrúbka iba 3mm postačuje na magnetické umiestnenie najrôznejších predmetov. Žiadne špeciálne úpravy alebo prímesi, doba spracovania po nanesenie je iba 90 minút. Povrch sa po dokončení vyznačuje vysokou hladkosťou a vďaka prírodnému sadrovému základu môžu vaše steny dýchať. Efektívne, kreatívne a zdravé zároveň.  

www.rigips.sk