Čokoládové pralinky Ferrero sa po lete opäť vracajú na pulty obchodov. Znova si tak po letných mesiacoch môžete vychutnať ikonické Ferrero Rocher s lieskovými orieškami, lahodnú kombináciu čerešne, likéru a horkej čokolády v Mon Chéri alebo pralinky s úžasnou kávovou náplňou Pocket Coffee.

Pre spoločnosť Ferrero je kvalita a čerstvosť vždy na prvom mieste. Vysoké teploty počas letných mesiacov by mohli narušiť mimoriadnu kvalitu čokoládových praliniek, preto ich Ferrero každé leto sťahuje z predaja. Spoločnosť tak môže zaručiť, že si pralinky zachovajú svoju jedinečnú chuť a vzhľad, ktoré prinášajú skvelý pôžitok pre vaše zmysly.

ferrero

Spoločnosť Ferrero tiež pracuje na svojom záväzku, aby do roku 2025 boli všetky obaly jej produktov opätovne použiteľné, recyklovateľné alebo kompostovateľné. Jedným z krokov je aj nová recyklovateľná krabička Ferrero Rocher. Jej nový dizajn spotrebuje o 40% menej plastu v prípade krabičky s 16 kusmi praliniek a o 38% menej plastu v prípade krabičky s 30 kusmi praliniek. Uhlíková stopa je až o 30% nižšia. Pokiaľ krabičku správne zrecyklujete, alebo ju ďalej využijete v domácnosti, uhlíková stopa sa zníži až o 70 % v porovnaní s tou pôvodnou.