Poradíme vám: čo pomôže, keď muž nemôže?

Zdravú a pevnú erekciu nevie dosiahnuť čím ďalej tým viac mužov a to nielen v staršom veku. A bez toho si veru sex nikto neužije… Prinášame vám 4 rady, aby ste svoj výkon v posteli zlepšili.

Vyhýbajte sa alkoholu a cigaretám

Zlozvyky sú jedným z najčastejších spúšťačov problematickej erekcie. Nadmerné pitie alkoholu či fajčenie spôsobia, že telo sa inak prekrvuje a k problémom s erekciou môže dôjsť veľmi ľahko. O ostatných drogách už ani písať nemusíme. Tie môžu spôsobiť až úplné zlyhanie funkcie penisu. Zlá životospráva, čiže sedavé zamestnanie či mastné, rýchle jedlá prispievajú k ďalšiemu nabaľovaniu problémov.

Stres je veľký čarodejník

Ste v jednom kole, väčšinou medzi prácou a rodinou, všade treba plniť termíny a požiadavky a vy si nestihnete ani oddýchnuť? Rýchlo to napravte a naordinujte si relax. Horšia situácia nastáva vtedy, ak na vašu psychiku dlhodobo pôsobí stres až frustrácia. Napríklad z práce, prázdnej peňaženky, partnerky či zo zlyhania v posteli… Pokúste sa stres odbúrať, choďte do prírody, uvoľnite sa a berte život s nadhľadom. Ak ani to nepomôže, mali by ste navštíviť odborníka.

Priznajte si problém a navštívte lekára 

Erektilná dysfunkcia je dôsledok iného problému v organizme. Je preto nutné v prvom rade diagnostikovať jej pôvodcu. Príčiny môžu spadať do kompetencie rôznych lekárov a to od psychológa cez neurológa až po kardiológa. V prvom rade teda zájdite za obvodným lekárom, ktorý vás pošle za potrebným špecialistom. Vyšetrenie je bezbolestné, avšak niekedy môže byť mierne nepríjemné, keďže určité metódy si vyžadujú zavedenie sondy cez močovú trubicu. Chvíľkové nepohodlie je však potrebné pre správnu diagnostiku. Čo ak lekár nezistí žiadny fyzický problém?

Zaraďte k zdravej strave a pohybu aj výživový doplnok

Okrem dodržiavania správnej životosprávy – zdravá strava a pravidelný pohyb – by ste mali do svojho jedálnička zaradiť užívanie kvalitného výživového doplnku. Prírodný produkt s nemeckou receptúrou Proerecta (www.proerecta.com) obsahuje kvalitné zložky, ktoré optimalizujú mužské sexuálne funkcie a chránia ich pred oslabením. Podporujú prekrvenie penisu, čím prispievajú k pevnej erekcii. Určite oceníte aj pozitívny vplyv na libido, výdrž a rýchly nástup účinku – už do 60 minút.  Účinná zmes bylinných látok tiež znižuje riziko impotencie a podporuje tvorbu spermií. Oveľa viac o tom, ako podporiť zdravú erekciu nájdete na stránke www.lepsia-erekcia.sk alebo na www.erekce.cz.

Poradíme vám: čo pomôže, keď muž nemôže?