Nájsť vhodný darček pre muža, ktorý vám hovorí, že nič nepotrebuje, môže byť problematické, a to aj napriek tomu, že spolu žijete v jednej domácnosti. Ak má váš partner onedlho nejaký sviatok a chceli by ste ho potešiť dobrým a zároveň užitočným darčekom, s ktorým bude spokojný, máme pre vás pár dobrých tipov na darčeky pre pánov.

Kožená pánska peňaženka
Či je váš partner businessman, alebo muž pracujúci vo firme, kvalitná peňaženka patrí k povinnej výbave, ktorú so sebou nosí, akonáhle opustí domov. Ak peňaženka, ktorú má, už nie je v dobrom stave, kúpte mu novú pánsku peňaženku z kvalitnej kože. Pánske kožené peňaženky v neutrálnych farbách sú kvalitné, odolné a netrhajú sa tak, ako peňaženky vyrobené z iných materiálov.

Pri výbere novej pánskej koženej peňaženky pozerajte na celkovú veľkosť, na množstvo priečinkov na doklady, ale aj na dostatočnú veľkosť priečinku na mince. Pánska peňaženka s malým množstvom priečinkov a malým priestorom na mince je nepoužiteľná.

Kvalitný nôž
Ak je váš muž vášnivým turistom a cestuje pravidelne aj na niekoľkodňové výpravy, kvalitný nôž ho jednoznačne poteší. Poteší aj „obyčajného“ muža, ktorý rád svoju rodinu bráva do prírody, na opekačky, stanovanie, či táborenie. Na takéto príležitosti je vhodné kúpiť nôž z vysokokvalitných materiálov a od svetoznámych výrobcov. Jedným z takýchto výrobcov je aj Kizlyar Supreme. Jedná sa o ruského výrobcu kvalitných nožov z ocele, ktoré majú pevnú rukoväť a ostrú čepeľ.

Zastrihávač brady/ značkový holiaci strojček
Ďalším pomerne dobrým a praktickým tipom na darčeky sú pomôcky určené na starostlivosť o bradu. Mužom, ktorí si pestujú bradu, kupujte moderné zastrihávače brady. Mužom, ktorí naopak bradu pravidelne holia, kupujte značkové holiace strojčeky.

Zastrihávač brady alebo holiaci strojček je perfektný darček pre muža a ak nim dokúpite aj kozmetiku na úpravu brady/ kozmetiku na holenie, vytvoríte perfektný set.

Pánske oblečenie
A na záver to najpraktickejšie. Pánska móda sa síce mení, avšak nájdete v nej aj kvalitné nadčasové kúsky, ktoré váš partner využije, či už do práce, alebo na voľnočasové aktivity. Podľa potreby partnerovi kúpte buď pánske košele, pánske nohavice, pánske tričká a mikiny, alebo aj pánske súpravy.

Zdroj obrázka: Autor: George Rudy / Shutterstock.com