Nová vôňa pre dámy a pánov s.Oliver Follow Your Soul stelesňuje výnimočnú vlastnosť počúvať vnútorný hlas. Od polovice augusta 2020 zvýrazní dámska a pánska vôňa nezávislosť a silu tých, ktorí ju používajú. s.Oliver Follow Your Soul je perfektným doplnkom pre dámy i pánov so štýlovým vystupovaním a pôsobivou dôstojnosťou, ktorí chcú vyjadriť pocity vo svojom vnútri prostredníctvom svojej vône.

Zatvorte oči, otvorte zmysly a tancujte
Tanec je jedným z najlepších intuitívnych prejavov, ktorý máme a súčasne predstavuje emocionálnu možnosť na vyjadrenie našich pocitov. Nechajte sa viesť jemnými pohybmi svojej intuície, ktoré nasledujú rytmus vášho ducha – to je vôňa s.Oliver Follow Your Soul. Vôňa, ktorá vníma reč našej duše a pritom jej prepožičiava výraz svojou vôňou, eleganciou a citom. Nová vôňa pre ňu a pre neho je čistá zmyselnosť – podobne ako precítený tanec, ktorý je charakterizovaný vzájomnou interakciou a vášňou, pri ktorej sa umelec nechá unášať hudbou a jeho vnútorným hlasom.

Dámska vôňa
s.Oliver Follow Your Soul WOMEN
 Dámska kompozícia šíri v úvodných tónoch prenikavú vôňu citróna, ríbezlí a ružového korenia a strhujúcu životnosť ešte predtým, než sa pomaly rozvinie do jemného kvetinového srdcového tónu z afrodiziatickej ruže, jazmínu a omamnej magnólie. Zmyselné základné tóny nakoniec nechajú vôňu doznieť pútavým a výrazným cédrovým a santalovým drevom.

Pánska vôňa
s.Oliver Follow Your Soul MEN
 Úvodné tóny maskulínnej kompozície ovocnej vône ružového korenia dopĺňajú oživujúce tóny bergamotu a kardamónu. Srdce mužskej vône z povzbudzujúceho rozmarínu, vibrujúcej ambrózie a lišajníku šíria zmyselnú zvodnú zmyselnosť a plynule prechádzajú do základu, v ktorom sa o vzrušujúci dozvuk postará kompozícia bylinného a drevitého vetivera a cédrového dreva.

Súťaž!
Napíšte dole do komentára, čím je inšpirovaná nová vôňa s.Oliver Follow Your Soul a ste v hre o túto nádhernú vôňu