Máte radi pestrú zmes chutí, ktoré dohromady tvoria jedinečný zážitok? Nenechajte si ujsť čaj so zázvorom a citrónom Ginger & Lemon od TEEKANNE, ktorý k dokonalosti privádza voňavá pomarančová kôra, sladké drievko a citrónová tráva.

Osviežujúci a zároveň korenistý, taký je zázvorovo-citrónový čaj od TEEKANNE. Citrón ako šťavnatý symbol vitamínu C dodáva výslednému nápoju sviežosť, ktorú chuťovo podčiarkuje citrónová tráva, citrónová verbena a citrónová kôra. O pikantný rozmer sa stará zázvor, všetkým dobre známe korenie z podzemku rovnomennej rastliny, ktorý je pre každý hrnček čaju odmeraný v presne vyváženom množstve pre čo najpríjemnejšiu chuť.

Pripravte si svoj korenistý svieži nápoj tak, ako je práve potrebné. Horúci TEEKANNE Ginger & Lemon v chladných dňoch nádherne prehreje celé telo a v horúčave ho stačí vychladiť, pridať kocky ľadu a vychutnať si lahodný ľadový nápoj. Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte http://www.teekanne.sk/sk Ovocné čaje TEEKANNE Ginger & Lemon môžete kúpiť za cenu 1,9 EUR.