Každá zóna pleti môže mať úplne iné potreby. Očné okolie je obvykle potrebné rozžiariť, T-zónu vyčistiť a krk naopak čo najviac spevniť. Tiež hľadáte účinný produkt, ktorý bude presne vyhovovať vašej komplikovanej pokožke?

Značka Artistry prichádza s novými personalizovanými pleťovými maskami, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať! Vyberte si to najlepšie pre svoju pleť a nenechajte sa obmedzovať malým výberom. Podľa individuálnych potrieb svojej pokožky vyskúšajte rôzne masky na rôzne zóny tváre – kľudne aj všetky naraz.

Užite si zábavné, účinné a personalizované kúzlenie vďaka novým Artistry Signature Select Maskám. Odtiene, vône aj konzistencie produktov potešia všetky zmysly a v neposlednom rade aj vašu pleť.

Akú si môžete vybrať?

Hydratačná maska – Penová maska s obsahom zeleného čaju, ktorá hlboko hydratuje a ukľudňuje podráždenú pokožku.

Rozjasňujúca maska – Hodvábna pena s bielymi chia semienkami, ktorá oživuje vyčerpanú pleť, a naviac rozjasňuje jej tón.

Čistiaca maska – Hlboko čistiaci francúzsky íl s citrusmi odstraňuje prebytočnú mastnotu a zaisťuje krásnu pleť.

Spevňujúca maska – Gél vláčny ako med s granátovým jablkom perfektne vypína línie tváre a spevňuje krk. Maska pri vmasírovaní vyvoláva hrejivý pocit pre perfektné prekrvenie.

Vyhladzujúca maska – Prírodný cukrový peeling s čiernymi ríbezľami pleť vyživuje, vyhladzuje a rozjasňuje. Naviac odstraňuje odumreté pleťové bunky.

Nájdete na https://www.amway.sk/

Súťaž: Napíšte do komentára pod článkom, ktorá maska oživuje vyčerpanú pleť. Dvoch  z vás vyžrebujeme.

Výhercami sú:
Eduard Dibarbora
Gréta Bedeová Vargová