Ovocný čaj s pravou chuťou leta, to je TEEKANNE Blueberry s tónmi tých najsladších čučoriedok. Pripravte si horúci nápoj alebo ľadový čaj a užite si každý dúšok s chuťou modrých lesných perál.

Máte radi letné potulky lesom a maškrtenie sladkých darov prírody? Užiť si vôňu aj chuť zrelých čučoriedok nemusíte len uprostred čučoriedkových kríkov, ale kedykoľvek a kdekoľvek vďaka lahodnému ovocnému čaju TEEKANNE Blueberry. Čisté čučoriedkové tóny vás s prvým dúškom odnesú do slnečného prázdninového dňa a zdvihnú vám náladu, či sa budete chcieť zahriať počas chladného rána alebo si dopriať relax v práci.

Rovnako ako ostatné čaje TEEKANNE z radu World of Fruits je aj tento ideálny na prípravu ľadového nápoja. Stačí si pripraviť vychladený čaj do skleneného džbánku, pridať pár kociek ľadu, vetvičku mäty a dokonalé osvieženie je na svete. Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte http://www.teekanne.sk Ovocné čaje TEEKANNE World of Fruits Blueberry môžete kúpiť za cenu 1,9 EUR.