starbucks osviezenie

Osvieženie v podobe vašej obľúbenej ľadovej kávy – to je všetko, čo potrebujete pre dokonalý horúci letný deň. Ale len do momentu, kedy objavíte nečakané kombinácie chutí svojich obľúbených nápojov s lahodnými dezertami!

Keď teplota vonku stúpa, oplatí sa nahradiť vašu obľúbenú horúcu kávu za jej príjemne osviežujúcu verziu. Práve preto si káva pripravovaná za studena získava stále viac priaznivcov. V Starbucks toto leto opäť objavíte obľúbené ľadové Cold Brew, ale aj novinky v podobe Cold Brew Latte a Cappuccino Freddo so studenou mliečnou penou. Ľadová káva výborne osvieži a čo je najdôležitejšie – odkrýva hĺbku chuti kávy. Nečakané chute však objavíte aj spárovaním svojho obľúbeného ľadového nápoja so správnym jedlom.

Niekoľko tipov na osviežujúce spárovanie obľúbených ľadových nápojov s jedlom pripravil Miguel Gonzáles – District Coffee Master Starbucks pre Slovensko:

Cold Brew a marhuľový koláč

Vyskúšajte obľúbené Cold Brew – kávu lúhovanú za studena 20 hodín – doplniť dezertom v podobe marhuľového koláča. Silná kávová chuť Cold Brew v kombinácii so sladkou chuťou marhúľ očarí vaše chuťové poháriky a úplne zmení váš pohľad na pitie kávy.

marhulový koláč

 

Cold Brew Latte a choco cookie

Ak preferujete jemnejšiu chuť kávy, Cold Brew Latte je pre vás to pravé. Mlieko zjemní výraznú kávovú chuť a čokoládová sušienka ju doplní tónmi kakaa. Budete prekvapení, ako dokáže správna kombinácia kávy a dezertu pripraviť jedinečný chuťový zážitok.

 

Cappuccino Freddo a jablkový koláč

Milovníkov tradičného cappuccina určite poteší nové Cappuccino Freedo. Kombinácia espresso shotov so studenou mliečnou penou je už sama o sebe lahodná. V kombinácii s vegánskym jablkovým koláčom v Starbucks však otvára úplne nové obzory chutí.

Vyskúšajte spomínané kombinácie vo svojej obľúbenej kaviarni Starbucks alebo vyrazte na piknik a skúste objaviť nové lahodné spojenia vašej obľúbenej kávy s jedlom. Ak sa po ceste zastavíte v Starbucks a necháte si svoj nápoj pripraviť do vlastného tumblera alebo cold cupu, získate navyše zľavu 0,30€.

cold brew

 

 O Starbucks

História Starbucks Coffee Company sa začala písať roku 1971 v Seattli. V súčasnosti je spoločnosť – so svojimi kaviarňami na celom svete – lídrom v oblasti získavania, predaja a praženia kávy. Svojim zákazníkom ponúka s každou šálkou jedinečnú atmosféru a zážitok, ktoré vychádzajú z našich hodnôt a záväzkov. Ak chcete zažiť atmosféru Starbucks, navštívte naše kaviarne, webové stránky www.starbucks.com a www.starbuckscoffee.cz a sociálnu sieť Facebook. Ďalšie informácie nájdete tiež na www.starbucks.com/newsroom.

 

O AmRest

Spoločnosť AmRest je najväčší nezávislý prevádzkovateľ reštauračných reťazcov v strednej a východnej Európe. Spoločnosť rovnako vyvíja činnosť v západnej Európe, Rusku a Číne.

Spoločnosť riadi značky ako KFC, Pizza Hut, Starbucks a Burger King. AmRest je tiež majiteľom unikátnej značky La Tagliatella a čínskych značiek Blue Frog a Kabb. V súčasnosti  AmRest prevádzkuje viac ako 1 000 reštaurácií v segmente rýchleho občerstvenia a okrem toho v 12 krajinách reštaurácie s obsluhou klasického typu: v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Chorvátsku, Rusku, Španielsku, Francúzsku, Nemecku, Číne a v USA. Ďalšie informácie nájdete na www.amrest.eu.