Obľúbený dojčiaci čaj od TEEKANNE teraz na mamičky čaká v novom atraktívnom balení. Bio čajová zmes Mother & Child Breast Feeding je harmonickým spojením anízu, feniklu a rasce, ktorú nájdete v blankytne modrej krabičke s nežnými maľovanými motívmi.

Dojčenie je zázrak prírody, ktorý prehlbuje puto medzi mamičkou a jej dieťatkom, a zaslúži si preto patričnú pozornosť. Tvorbu materského mlieka a bezproblémové trávenie bábätka je možné podporiť pomocou byliniek, ktoré nájdete v príjemnom bio čaji od TEEKANNE.

Bylinkovú zmes tvorí fenikel a aníz, slávne bylinky, ktoré podporujú tvorbu materského mlieka. Pozitívne pôsobí aj rasca, ktorá napomáha proti nadúvaniu a následným bolestiam detského bruška. TEEKANNE nezabudlo ani na medovku, liečivú rastlinu, vhodnú na celkové psychické upokojenie, lepší spánok a duševnú pohodu. Doprajte dojčiacim mamičkám teplý hrnček Mother & Child Breast Feeding plný voňavých byliniek od TEEKANNE. Z re-designovaného balenia bude chutiť ešte lepšie ako predtým. Prírodný bylinkový čaj TEEKANNE Mother & Child Breast Feeding môžete kúpiť za cenu 59,90 Kč.