Waterdrop® LOVE je späť spolu so svojou originálnou chuťou, ktorou potešíš každého. Tento výnimočný mikrodrink si najviac vychutnáš vo dvojici pri voňavých letných večeroch.

Kombinácia zloženia LOVE z exotických plodov sladkokyslého goji a osviežujúceho granátového jablka doplnená klanopraškou čínskou, nazývanou tiež schinzandra, navodí výnimočnú letnú atmosféru plnú lásky. Najnovšie si ružový drink LOVE môžeš vychutnať v štýlovej nerezovej tmavoružovej farbe, ktorú waterdrop® prvýkrát predstavuje v netradičnom 600 ml objeme. Je aj super tipom na darček k narodeninám alebo len tak, z lásky. Nová fľaša sa skvelo hodí do obojstrannej bavlnenej tašky v trendy farbe, ktorá pristane každému.

S LOVE dizajnom v svetlo ružovej farbe sa pýšia sklenené poháre, karafa a tiež super novinka – originálne sklenené slamky na pitie chladených aj horúcich nápojov, ktoré sú skvelou alternatívou k jednorazovým plastovým slamkám. Dokonalý dizajnový set s drinkom LOVE oživí každý horúci deň a pomôže dodržať pravidelný pitný režim. Waterdrop® si v edícii LOVE pripravil ešte jedno prekvapenie – voňavú sviečku v porcelánovej miske s pôsobivým bambusovým viečkom. Kombinácia sójového vosku s esenciálnym olejom zaručene prevoňajú každý domov a spríjemnia ti chvíle relaxu a pohody.

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky. K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše.

Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti  bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo. Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.