Limitovaná kolekcia MARVEL a MAYBELLINE NEW YORK

 

Opustite na chvíľku každodennú rutinu a staňte sa vašim obľúbeným superhrdinom. Vďaka limitovanej edícii troch ikonických produktov vytvorených v spolupráci s Maybelline New York a Marvel si podmaníte svoje okolie novými superschopnosťami ako z filmu. Budú vašou hlavnou silou výrazné pery, alebo neodolateľný rozžiarený pohľad? S limitovanou kolekciou Marvel a Maybelline New York vás už nič nezastaví.

Objemová riasenka Colossal pre okamžitý efekt
Že v očiach tkvie sila vie každý superhrdina. Podporte ju s obľúbenou objemovou riasenkou The Colossal, ktorá teraz prichádza v limitovanom balení inšpirovanom hrdinami Marvel od Maybelline New York. Dodajte svojim riasam kolosálny objem vďaka ikonickej  kefke a zachyťte pohľad nielen každého zloducha, vďaka intenzívnej farbe plnej pigmentácie.

Vaša nová superschopnosť? Kolosálny objem bez zbytočných žmolkov a prenikavý pohľad bez kompromisov.

 

Matný dlhotrvajúci tekutý rúž SuperStay Matte Ink
Super rúž pre superženy, to je naš jedinečný tekutý matný rúž Superstay Matte Ink, teraz v limitovanej edícii Marvel. Dlhotrvajúci rúž s vysokou koncentráciou pigmentov pre ešte výraznejšie farbu prichádza v štyroch neodolateľne sýtych odtieňoch: 75 Fighter, 15 Lover, 120 Pioneer a 780 Ruler.

Presný aplikátor v tvare kvapky pre jednoduchú a presnú aplikáciu vám pomôže vytvoriť ultra matný efekt na perách jedným ťahom. Aby boli matné a výrazné pery vaším podpisom – možno je to superschopnosť, možno je to Maybelline…

 

 

Tekutý korektor Instant Anti Age Eraser Concealer
Tekutý multifunkčný korektor s hubkovým aplikátorom Instant Eraser vás prichádza zachrániť ako váš obľúbený superhrdina v odtieňoch 01 Light a 00 Ivory.

Rozjasňujúci korektor zakryje kruhy pod očami a rozžiari očné okolie, navyše jeho ľahká textúra nezvýrazňuje vrásky. Hlavná superschopnosť tekutého korektora Instant Eraser je ikonický hubkový aplikátor pre ľahké nanášanie, ktorý zakryje všetky typy nedokonalostí a vytvorí krásny vzhľad pleti rýchlo a jednoducho, kedykoľvek a kdekoľvek. Zakryte nedokonalosti a odhaľte v sebe superhrdinku, aby vás už nič nezastavilo.

 

Nie všetci superhrdinovia nosia plášte, niektorí nosia Maybelline.

 

Dátum uvedenia: august 2020

Odporúčané ceny:

Colossal maskara MARVEL: 7, 99 € 

Age Rewind korektor: 9, 99 € 

Matte Ink rúž MARVEL: 7, 99 €